הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הטעויות שאתם עושים בלי לדעת עם החלפת המצבר שלכם PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י matzberim-haifa   
ראשון, 15 אפריל 2018 12:58

לכאורה, מדובר בסך הכל על החלפת מצבר לרכב בחיפה שהינה פשוטה. בפועל? ישנם לא מעט פחים שרבים מכם נופלים בהם. אלו הטעויות שאתם עושים עם החלפת מצבר מבלי שאתם אפילו יודעים...


"המצבר במבצע, אחליף אותו כבר עכשיו":


בעוד ישנם הנהגים שדוחים את החלפת המצבר עד לרגע בו אין להם ברירה, ישנם גם הנהגים שרוצים לנקוט באמצעי בטיחות גבוהים יותר ולכן הם מחליפים את המצבר מבלי שבאמת יש סיבה. כך, לא אחת ישנם הנהגים הנחשפים אל מודעות פרסומיות שונות המבשרות על מצברים במבצעים חסרי תקדים, כך שהם בוחרים להחליף את המצבר למרות שזה הקיים תקין לחלוטין. שימו לב כי "מבצעים" שכאלו המון פעמים אינם מבצעים, אלא מחירים המשקפים מצברי יד שניה.


להחליף את המצבר אחרי שנתיים ליתר ביטחון:


בעת שאתם רוכשים מצבר חדש, חנות המצברים מתחייבת לכם למצבר שישרת אתכם לפחות לשלוש שנים. כל עוד אתם מתחזקים את המצבר כנדרש, תוכלו ליהנות ממנו בראש שקט וללא תקלות שיקטעו את רצף השימוש. על כן, טעות גדולה תהיה להחליף את המצבר שלכם לאחר שנתיים, רק על מנת לחזק את תחושת הביטחון שלכם ולהבטיח כי לא תביאו את המצבר לשחיקה. מצברים חדשים יכולים לשרת אתכם גם לאורך 4 שנים, כך שאין סיבה להחליף אותם לפני התאריך המומלץ.


להסתכן בהחלפה עצמאית מבלי לדעת מה אתם עושים:


החלפת מצבר לרכב בחיפה הינה מלאכה השמורה למתקיני המצברים. גם אם אתם בטוחים כי אתם יודעים איך לעשות זאת, כדאי מאד לתת לידיים מקצועיות לעבוד בשבילכם. בעת שתשלבו את המצבר בצורה לא נכונה, הוא עלול להגיע לשחיקה מהירה ולגרום לתקלות מיותרות ברכב. על כן, במעמד הרכישה בקשו גם שיוציאו מהרכב את המצבר הישן וגם שיתקינו את זה החדש.


להגיע אל המוסך או חנות המצברים בשביל החלפת מצבר:


וטעות נוספת שאתם עושים מבלי לדעת אפילו, היא להגיע אל חנות המצברים על מנת לרכוש מצבר חדש. החלפת מצבר לרכב בחיפה יכולה להתבצע כיום גם באמצעות שירות של מצבר עד הבית – שירות בעל פוטנציאל אדיר לחסוך לכם זמן ובירוקרטיה.


 
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות הטעויות שאתם עושים בלי לדעת עם החלפת המצבר שלכם
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com