הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
היכונו לביאת הפיויסי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 13 פברואר 2018 07:29

 

 

מלבד הריצוף אשר נמצא בכל רצפה בצורה בסיסית, הרבה מקומות בוחרים להציב עליה אלמנט נוסף של חיפוי או אפילו שלא לטרוח להציב אריחים רגילים במידה ואלה בכלל לא רלבנטיים לסוג המשטח כמו במקרה של מקומות אשר מיועדים עבור חנייה בלבד ומצריכים חיפוי שהולם תנועה של רכבים, ולא של הולכי רגל.

אחד מחומרי החיפוי היותר בולטים הוא דווקא פי וי סי אשר מעניק יתרונות מאוד בולטים עבור סוגים רבים של שימושים ומקומות שבהם הרצפה היא חלק מן העניין, אבל לא תמיד הדבר הכי חשוב. מתי אפשר לבחור pvc לרצפה של הבית, או העסק? קראו את הדברים הבאים.

 

מתאים לכל חדר של הבית

מסתבר כי השנים האחרונות הביאו את התודעה לחומר הזה בצורה מאוד בולטת. ישנם דגמים וגדלם רבים של שטיחי פיויסי אשר אפשר לשים אותם עבור חיפוי של הרצפה של המטבח, דגמים אשר מגיעים בגודל רחב ומקושט עבור חדר הסלון ודגמים אשר מתאימים אפילו אל הכניסה של הבית. הסגנונות הם רבים וכל אחד יכול לבחור pvc לרצפה מדגם שהכי עונה אל הצרכים האישיים שלו, ובמחיר מאוד נוח שאינו מצריך השקעה כה רבה של כסף כמו במקרה של חיפויים מסוגים אחרים.

 

רלבנטי גם לבתי עסק

בתי עסק תמיד מחפשים אחר ההשקעה שהכי משתלמת מבחינת עלות אל מול תועלת, וכאשר הם רואים כי pvc לרצפה מציע רמה מאוד נמוכה של תחזוקה ומביא מצד שני גם את האפשרות של התאמה ניכרת של ההדפס שעל החומר הזה אל התדמית של העסק, אזי הבחירה נעשית יותר ברורה ופופולארית. בייחוד כאשר החומר הזה מתאים בצורה ספציפית לבתי עסק שם כל אריח אחר לא ישרוד יותר מיום אחד ללא נזק.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com