הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הירח והמזלות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י רוני המתקשר   
שבת, 02 מרץ 2019 09:33
מה עושה הירח החדש?
 

אם הדרכים הישנות לא עובדות יותר, זה רק הגיוני לנסות גישה חדשה. לא משנה כמה קלישאה זה ייראה, על ירח חדש זה, זה באמת הזמן לחשוב מחוץ לקופסה. הניסוי לשחק עם רעיונות חדשים עד שתמצא מה באמת עובד בשבילך, גם אם זה אומר הולך נגד הדגן.

אחרי הכל, זה סימן אחד מעז להיות שונה! אבל במיטבו, אקווריוס הוא יותר מסתם "מורד ללא סיבה". הוא נלחם במאבק הטוב - כי הוא התעורר מספיק כדי להגיע לכך שאף אחד מאיתנו לא באמת חופשי להיות את עצמנו, אלא אם כן כולנו.

 


ובכל זאת, עם כל כך הרבה להתמקד על התמונה הגדולה, זה קל זה סימן אוויר קבוע כדי לקבל קצת מנותקת. כמה אסטרולוגים אוהבים להתבדח על כך ש"אקווריוס "אוהב את האנושות, שונא את האנשים". וזה נכון שבתחת השפעתה אנחנו יכולים להיתקע בראש ולנתק מהלב.

עם זאת, נושא המים מייצג את הטוב ביותר שיש לאנושות להציע: חופש, שוויון, הארה וחדשנות מכל הסוגים. אז למה אנחנו מחכים? על ירח חדש זה, הפוטנציאל המלא שלנו הוא מוכן להיות משוחרר!

 

חישוקים לחודש פברואר 2019 הירח החדש
 

מזל דלי
אתה המדען המטורף של גלגל המזלות, דלי. ועל כל ההמצאות שלך השראה, הכי גאוני של כל יכול להיות עצמך. ובכל זאת, זוהי עבודה בתהליך - ובירח החדש הזה, הגיע הזמן לחזור למעבדה! זה לא בהכרח חייב להיות חידוש רדיקלי; כמה tweaks קצת או שדרוגים צריך לעשות את הטריק.

PISCES
ללא שם: כדי לשמור את העולם שוב, מזל דגים? על הירח החדש הזה, אתה מוכן ומוכן להקריב את עצמך למען מטרה טובה. אבל אידיאלים אוטופיים יכולים להיות סם של סמים - במיוחד לחזיונות רחומים כמוך. לפני שתצטרף לתנועה, ודא שאתה יודע בדיוק מה אתה מקבל את עצמך.

טלה
להוביל, לעקוב, או לצאת מהדרך - בשבילך, טלה, זו בחירה ברורה. אבל לא משנה כמה אתה בטוח בעצמך, בלי אנשים טובים כדי לגבות אותך, אתה לא הולך לשום מקום מהר. למרבה המזל, על הירח החדש הזה, יש הרבה אנשים בעלי דעות דומות בחוץ אשר חולקים את החזון שלך ... אז להיכנס לרוח הצוות!

טאורוס
"אם הוא לא נשבר, אל תתקן אותו" - לך, מזל שור, זה פשוט השכל הישר. אבל על ירח חדש זה, זה גם ייעוץ קריירה נורא. נכון, עכשיו אתה על גבי המשחק שלך ... אבל אם אתה רוצה להישאר שם, במוקדם או במאוחר תצטרך להתפתח. למה לא להיות פרואקטיבית על זה, וליזום שינוי עכשיו על התנאים שלך?

GEMINI
מסתקרן, מזל תאומים? זה ירח חדש הוא על כל הרחבת דעתך והעלאת המודעות שלך. בין אם זה נושא שתמיד רצית ללמוד או אובססיה חדשה לגמרי, כל דבר שמעורר את התעניינותך כרגע כדאי ללמוד עליו יותר. רק לוודא שזה יכול להשאיר אותך מעוניין ... לפחות עבור מחזור ירחי אחד.

סרטן
העצמאות היא יתר על המידה, סרטן - כפי שאתה יודע יותר מכל אחד אחר, תלות הדדית היא שם. עם העלייה של קהל ההמונים ואת קהל, אתה כבר גילו דרכים רבות יותר כדי להראות לאנשים שיש לך את הגב. ובכל זאת, אתה הרבה שייר על מבקש עזרה מאשר לתת את זה. על הירח החדש, זה משהו שתרצה לשנות.

ליאו
"זה לא אתה, זה אני" - כולנו שמענו את זה, ליאו. אבל על הירח החדש, זה משהו שאולי אתה צריך לשמוע. אחרי הכל, כאשר יש לך כל כך הרבה אהבה לתת, לפעמים אתה שוכח לתת יקיריהם את החלל שלהם. נסו לא לקחת את זה אישית: רוצה לעשות את הדבר שלהם לא בהכרח אומר שהם הפסיקו לאהוב אותך.

VIRGO
לכל אחד יש חלק לשחק, בתולה. ואתה לא אכפת יותר מדי אם שלך הוא גדול או קטן, כל עוד זה תורם לטובה יותר באופן משמעותי. בסופו של דבר, אתה יודע שזה הפרטים הקטנים ביותר שמתווספים לשינויים הגדולים ביותר - ובירח החדש הזה, הגיע הזמן לרדת אל החריצים!

מזל מאזניים
אנחנו לא היינו קוראים לך ילד פראי, מאזניים, אבל אתה בהחלט יודע איך לעשות כיף. ולמרבה המזל, ירח חדש זה מביא שפע של הזדמנויות לך לחתוך משוחרר. נכון, הרעיון שלך של כיף לא יכול להיות כוס תה של כולם, אבל ברגע החברים שלך לראות מה זמן נהדר אתה נתקל, הם עשויים להיות השראה להצטרף!

עקרב
זה כואב להיות misunderstood, עקרב ... במיוחד על ידי המשפחה שלך. ולמרבה הצער, במצבים מסוימים, הבחירה היחידה שלך היא לחתוך את הקשרים וללכת. אבל רוב הזמן, זה הולך בדרך הקלה - משהו שמעולם לא היה הסגנון שלך. ירח חדש זה מאתגר אותך לעמוד על הקרקע שלך, ולנסות להבין את ההבדלים שלך.

סגיטריוס
אתה לא בטוח לאן הסקרנות שלך מובילה, סאג, אבל דבר אחד בטוח: זה בהחלט איפשהו מעניין! לעת עתה, לשמור על ראש פתוח לאסוף מידע רב ככל שתוכל, מבלי להיות ממהר לקטלג או להגדיר הכל. על הירח החדש הזה, כבוד הן ההיגיון והן האינטואיציה - ובסופו של דבר, תראה את התמונה הגדולה.
 
ייעוץ מיסטיקה ותקשור בטלפון https://astrologyandmysticsonphone.com
 

 
מאמרים נוספים :

» התאמה זוגית על-פי תאריך הלידה

  התאמה זוגית    מבוססת על חישוב תאריכי הלידה של שני בני הזוג. המספרים ילמדו אותנו את מהות הקשר ומשמעותו.   כדי לדעת אם בני זוג מתאימים אחד לשני או לא, יש לקחת את תאריכי  הלידה של שני בני הזוג ולהרכיב את צרופי המספרים.   לדוגמא: אבי-     תאריך לידה    10/8/1954             סימה...

» תקשור – הדברים שהכי חשוב לדעת

קודם כול, תקשור הוא שם כולל כיום למגוון דרכים שבהן המיסטיקן יוצר קשר עם עולמות שמעבר ומקבל מהם מידע. למה "מגוון דרכים"? משום שיש תקשור שנעשה באמצעות חיבור לישויות מממדים אחרים, יש תקשור שנעשה באמצעות טראנס וחיבור לישות אחת מסוימת בדרך כלל, יש תקשור באמצעות מלאכים, תקשור עם...

» הסרת עין הרע

מה היא עין הרע?ראשית, נסביר כי בגדול, עין הרע היא כינוי למצב שבו ההגנות האנרגטיות של אדם נפגעות, נפרצות על ידי אדם אחר, והוא עלול להיפגע. מיסטיקנים און ליין המומחים בתחום מסבירים כי עין הרע עלולה להיגרם מכמה גורמים: אדם אחד שגורם לאדם אחר השפעה שלילית באופן שאינו ממש מכוון, על...

» החזרת אהבה

מה היא החזרת אהבה?"החזרת אהבה" היא המונח המקובל כיום לשלל שיטות שבהן משתמשים כדי "להחזיר את הגלגל אחורה" במצבים של אהבות שהסתיימו, אף על פי שלא תמיד כפי שאתם חושבים כרגע. המשיכו לקרוא והדבר יתבהר. מדובר בתחום שמיסטיקנים און ליין רבים עוסקים בו כיום, ואלו ששוחחנו עמם פרשו בפנינו...

» מיסטיקנים און ליין – איך בוחרים מיסטיקן מועדף?

ייעוץ און לייןראשית, למי שאינו מכיר היטב את האפשרות לקבלת ייעוץ על ידי מיסטיקנים או ליין, נסביר כי הייעוץ במקרה כזה נעשה פשוט באמצעות שיחת טלפון; מאחר שברובם המכריע של תחומי הייעוץ הרוחני אין הכרח בפגישה פנים אל פנים – הדרך הזו קלה ונגישה, ומאפשרת להסתייע גם במיסטיקנים...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com