הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הכי גבוה שיש PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
ראשון, 11 מרץ 2018 08:06

האדם הממוצע לא צריך להיות הנדימן כדי להבין את היתרונות של סולם טלסקופי, אשר הוא בטיחותי ומותאם יותר

האדם הממוצע צריך מספר כלים בסיסיים בביתו, על מנת שיוכל לבצע את התיקונים היום יומיים הנדרשים. נכון, לא כל אחד מאיתנו הוא הנדימן או כזה שיודע לבצע עבודות חשמליות או בגבס, אך את הבסיס, כל אחד צריך. בדיוק כפי שלכל אחד מאיתנו יש ארגז כלים שכולל פטיש, מברג וכמה מסמרים וברגים, כל אחד מאיתנו צריך סולם טלסקופי טוב.

סולם טלסקופי הוא למעשה סולם מתכוונן ונוח יותר מסולם רגיל. הסולמות הרגילים עשויים לפעמים מעץ או פלסטיק וגם אם הם עשויים מברזל, הם בדרך כלל ישרים ולא ניתנים לתמרון. הסולמות הטלסקופיים מתרחבים מעט למטה ונותנים יציבות גדולה יותר לאדם המטפס.

יש סולמות טלסקופיים שבאים במגוון עצום של צורות וגדלים. לעיתים הם אפילו מגיעים עד חמישה מטרים לגובה, שזה למעשה הגובה המקסימלי המומלץ עבור האדם הממוצע. כל סולם גבוה מכך פשוט מהווה סכנה וכאשר יש תקלה גבוהה במיוחד, מומלץ להתקשר לאנשי מקצוע.

פרקטי ומתקפל

סולם טלסקופי הוא סולם מאוד פרקטי, הוא מתקפל וניתן לאחסון בצורה קלה מאוד במחסן הביתי. את הסולם ניתן להניח על הרבה מאוד משטחים, גם אם הם לא ישרים כמו פלס. הוא מתכוונן ויכול להתאים את עצמו לתנאי השטח, כך שיהיה ניתן לעבוד איתו בבטחה בכל תחומי הבית והחצר.

לא צריך להיות הנדימן מקצועי כדי להבין שכדי להחליף נורה בבטחה, להוריד משהו ממקום גבוה או סתם כדי להגיע למקום שנמצא גבוה, צריך סולם טוב. לא צריך להסתפק ואפילו להסתכן עם הסולמות הישנים והלא בטוחים, ובמיוחד אלו שעשויים מעץ או מחומרים נחותים. סולם טלסקופי הוא מוצר שצריך להיות בכל בית על מנת לאפשר לאדם הממוצע לעשות את המוטל עליו בצורה הכי בטוחה שיש.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com