הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
המיתוסים על הקלנועית שמונעים מכם ליהנות ממנה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ram surya   
שלישי, 13 מרץ 2018 11:10

אתם חלק מקהילת בני הגיל השלישי או שיש לכם קושי בהתניידות בעקבות נכות? הקלנועית שינתה את חייהם של רבים והיא יכולה לשנות גם את שלכם! רגע לפני שגם אתם נחשפים אל מיתוסים ואגדות אורבניות, הגיע הזמן לנפץ את כולם. נתחיל עם קלנועית יד 2...


קלנועית מיועדת לעשירים:


כלל וכלל לא. המטרה של הקלנועית היא להקל את חייהם של אלו הזקוקים לה, כך שבכל פעם נעשים עוד ועוד נסיונות להפוך אותה לנגישה יותר לכל הקהלים. בעוד ישנם אלו שיכולים להרשות לעצמם לרכוש קלנועית חדשה במחיר מלא, ישנם אלו שלא. על כן, חנויות הקלנועיות המובילות כיום מציעות גם אפשרות לרכוש קלנועית יד 2 במחיר מוזל.


בני זוג צריכים לרכוש שתי קלנועיות:


לא נכון. גם אם אתם חיים בזוג וכל אחד מכם צריך כלי עזר לסיוע בהתניידות, אינכם צריכים לרכוש שתי קלנועיות נפרדות. הסיבה? מוצעות כיום למכירה גם קלנועיות זוגיות המאפשרות לכם ליהנות יחד מנסיעות משותפות. אכן, לא רחוקים כלל הימים בהם הדגם היחיד שהוצע למכירה היה קלנועית שהתאימה לנוסע אחד, אך כיום תוכלו ליהנות כפליים.


הקלנועית מתאימה רק לנהיגה בקיץ:


לא נכון. הקלנועית מאפשרת לכם להתנייד בתוך העיר, הקיבוץ או המושב גם בקיץ וגם בחורף. כן חשוב לדעת כי החורף הינה עונה מאתגרת יותר בכל הקשור לנסיעה בדרכים, כך שעליכם לאמץ כללי זהירות כמו לבישת אפוד זוהר, הימנעות מכניסה אל שלוליות ושמירה על מהירות מומלצת. בכל אופן, הקלנועית בשום פנים ואופן אינה מוגדרת ככלי המיועד לנהיגה רק בקיץ.


גדולה מהחיים: היא תופסת מקום רב בבית:


לא נכון. בעוד ישנם דגמים של קלנועיות שיכולים לתפוס מקום רב בבית שלכם, גם ישנם דגמים המציעים לכם איכות חיים מכיוון אחר: הקלנועית המתקפלת. קלנועית זו, כשמה כן היא – מתקפלת. בעת שתרצו להשמיש אותה תוכלו ללחוץ על כפתור שפותח אותה, ובעת שאתם מעוניינים לאחסן אותה בבית בחסכוניות במקום, תוכלו לקפל אותה בחזרה. קלנועית זו מתאימה בעיקר לאלו מכם המשלבים בין נסיעה על הקלנועית ובין הרכב הפרטי, שכן באופן זה ניתן לאחסן אותה גם ברכב ולנסוע איתה לאן שרק תרצו.


 
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות המיתוסים על הקלנועית שמונעים מכם ליהנות ממנה
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com