הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
המצטיינים באמת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שבת, 07 אוקטובר 2017 18:13

תחום האדריכלות הוא לא פשוט וקשה להצטיין בו. בניו של יסקי אברהם, שהקימו חברה על בסיס העבודה של אביהם, עושים זאת בהצלחה רבה

אדריכלות הוא תחום סבוך בו רק מעטים מצטיינים. גם בתקופה המודרנית הוא לא פשוט, אך תארו לכם איך זה היה פעם, ללא הטכנולוגיה. רק מעטים הצליחו להתבלט ולבנות בצורה יציבה לאורך שנים. אחד מהמצטיינים הללו הוא יסקי אברהם שהיה אחד האדריכלים הראשונים שהתבלטו בבנייה בישראל. יסקי אברהם נולד בקישינב ב-1927 והחל את דרכו המקצועית בתחילת שנות החמישים. יחד עם יעקב גיל ויוסי סיוון, השלושה תיכננו ובנו בגוש דן, ולמעשה מבנים שבנו עדיין קיימים היום.

העבודה של יסקי אברהם היא עדיין רלוונטית כיום, כאשר בניו, שאול ויובל יסקי, ממשיכים את דרכו באמצעות חברת אדריכלות הנושאת את שמם, וגם את שמו. החברה מתמחה במגוון רחב של פרויקטים - מפינוי בינוי ועד בנייה של איזורי תרבות ומסחר. הפרויקטים נעים מחידוש פנייה של העיר, וכן חיזוק של תשתיות רעועות שנבנו לפני כמה עשורים ועד לפרויקטים מודרניים וחדשניים.

החברה מאוד מגוונת וזה שמעניק לה את אפשרות התמרון וההבנה בכל התחומים בתוך האדריכלות. כך היה גם יסקי אברהם, האב והאב הרוחני של החברה. נע בין עבודות שונות שדרשו יצירתיות, מודרניות והרבה מאוד טעם טוב.

סטנדרטים גבוהים

הבנים לקחו השראה רבה מאביהם, שנפטר לפני כ-3 שנים והם ממשיכים את דרכו עם בנייה מודרנית ופרקטית שמשפרת כל חלקה בארץ. מהצפון הרחוק ועד לפרוייקטים חדשים בבאר שבע. יש לא מעט פרויקטים של פינוי בינוי בגוש דן, אך העשייה היא מאוד רחבה ולשם כך, הבנים אספו מגוון רחב של אנשי מקצוע מהטובים בעסק.

בכירי האדריכלים הטובים והמצליחים בארץ עובדים לפי הסטנדרטים שקבע יסקי אברהם לפני 70 שנים וכך ימשיכו לעשות כל עוד הם עובדים בחברה ששומרת על הערכים שקבע אביהם של הבעלים, עם הרבה אהבה וכישרון.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com