הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הנהלת חשבונות בענן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י איל פטרן   
שלישי, 13 ספטמבר 2011 11:41

הנהלת חשבונות בענן

 

התחום של הנהלת חשבונות עבר מספר שינויים, החל מהשיטה של רישום כפול(השיטה למעשה מאגדת את כול ההכנסות וההוצאות של החברה במטרה שהצדדים יהיו מאוזנים). שינויי ה IFRS (התקינה הבינלאומית) גם הם הביאו למספר שינויים, בייחוד בולט השינוי של הפרדה בין נדל"ן רגיל של החברה לנדל"ן להשקעה. כלומר חברה היום יכולה להכליל בדוחות שלה נדל"ן להשקעה לפי שווי הוגן, הרבה פעמים יש הפרש גדול בין השווי ההגון לעלות מופחתת שרשומה בספרים.

 

עד עכשיו דיברנו על עקרונות שהשתנו אבל גם דרכי העבודה השתכללו. החל מהמעבר לחישובים במחשב ועד למערכות המתקדמות שקיימות היום. השילוב בין שני התחומים הנהלת חשבונות ומחשוב ענן הפך למצרך מבוקש בקרב הצרכנים. מחשוב ענן הוא כינוי לשירותים שניתנים לנו לפי שימוש על גבי הרשת. במקום לקנות תוכנות ולהתקין אותן, מקבלים אותן כאשר הן יושבות באינטרנט (בחוות שרתים) ומשלמים דמי מנוי חודשיים. היתרון פה הוא גם במחיר וגם ביכולת לקבל את השירות הזה מכול מקום.

 

איך לבחור מערכת להנהלת חשבונות בענן מנצחת

 

כאשר בוחרים תוכנה בה רוצים להשתמש חשוב לשים לב למספר פרמטרים: הראשון הוא עד כמה הממשק קל לשימוש, והאם ניהול הספרים מתבצע במהירות. הנהלת חשבונות בענן מקלה על התהליך והופכת אותו למהיר יותר. התמיכה הינה מפתח, רוב הסיכויים שניתקל בבעיות בהטמעה של המערכת בארגון, הזמינות של החברה שממנה קנינו את התוכנה תקבע את המהירות בה נעבוד.

 

היום המגמה היא לשלב את מערכת ניהול החשבונות עם שאר המערכות במשרד לדוגמא ה CRM וה Exchange, זהו התפקיד של תוכנת ה ERP, שמסנכרנת בין התוכנות משרד השונות. גם ה ERP  זמינה היום בתצורה של מחשוב עננים, ניתן לקנות פריוריטי, זום או SBO.


 
מאמרים נוספים :

» איפה ראפשר לקנות אחסון אתרים?

קניתם אתר?בהנחה וכבר בניתם אתר, דאגתם לו לעיצוב, העליתם אליו תוכן והשקעתם בו זמן - מתעורר הצורך לברר לגבי קניית חבילה אחסון. כל אתר ברשת, קטן או מקצועי, צריך להיות מאוחסן על שרת. השרת הזה זה מחשב ענק שלא כמו מחשב ביתי איתו ניתן לגבות מספר רב מאוד של קבצים ביחד למגוון טיפים...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com