הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הסכמים שנעשים בצורה חוקית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שישי, 29 יוני 2018 03:20

הסכמי ממון הם חלק בתי נפרד ממערכות היחסים של אנשים רבים. זה לא רק הסכם שאותו מבצעים בעלי ממון כאשר הם לוקחים את הכסף שלהם ומשאירים את הצד השני חסר כל, זה הסכם שבו מפרטים מה מעוניינים שיקרה כאשר מערכת היחסים כבר הסתיימה וכעת זה רק עניין של פרוצדורה שבה מחליטים מה עושים עם כל מה שהיה במשותף וכעת צריך להיות מופרד לשתי ישויות.

 

זה גם לא מחייב כי הסכם שכזה ידון אך ורק בכסף רב, אלא יהיה כזה אשר מתעכב על מה עושים עם הילדים ואיך מחלקים את המשמרות. בכל מקרה עבור אישור הסכם ממון צריכים עורך דין מיומן, וזו הראשונה מבין כל יתר הדרישות שהופכת את הנייר הזה למשהו בעל ערך חוקי כאשר קורה מקרה ורוצים להיפרד ולעזוב.

 

איך עורכים הסכם טוב

·         עו"ד מקצועי - הדבר הראשון אשר יכול לקדם הסכם ממון יעיל וטוב הוא עבודה מול עורך דין אשר כבר ערך לא מעט הסכמים שכאלה ואיתו יצאו זוגות רבים עם אישור הסכם ממון שהולם את דרישות החוק והוא תקין מכל הבחינות.

 

·         מסכימים ביחד - הדבר הבא אשר מאפשר יצירה של הסכם ממון טוב הוא על ידי עריכת הסכם שמתאים לשני הצדדים ולא בא רק להגן על האינטרסים של צד אחד במקרה הכי טוב. הסכם של ממון יכול להיות מאוד אגרסיבי, אך להיות גם פרטני ולהביא את כל הדרכים האפשריות על מנת לסיים מערכת יחסים זוגית כאשר זו עולה על שרטון. רצוי כי הסעיפים השונים יהיו לטובת שני הצדדים, ויסכמו בצורה הכי מסודרת שאפשר את השנים שהיו לצד הכנה אל השנים הבאות.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com