הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הסעות ברומא שדה תעופה PDF הדפסה דוא
הסעות ברומא שדה תעופה - 5.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י קידום פלוס   
רביעי, 17 אפריל 2019 04:57

הסעות ברומא שדה תעופה 

אם גם אתם החלטתם לבלות את החופשה הבאה שלכם באחת הערים המפורסמות והיפות ביותר בעולם, רומא, חשוב שתדעו דבר או שניים אודות התחבורה ברומא, דבר אשר כולל את כל הקשור אל הסעות ברומא שדה תעופה. הבה נתחיל..


הסעות ברומא משדה התעופה וחזרה אליו

רומא, עיר הבירה של איטליה, היא אחת הערים המתויירות והיפהפיות ביותר ברחבי העולם. בעיר זו קיימים אמצעי תחבורה שונים, כמו בכל עיר אירופאית, דבר אשר מאפשר להמוני המקומיים והתיירים להגיע לרוב היעדים אליהם הם מעוניינים להגיע, אם בתחבורה ציבורית, מוניות או באמצעות שירות הסעות משדה תעופה פיומיצ'ינו או דה וינצ'י.

לאחר הירידה מהמטוס וקבלת המזוודות, הדבר הראשון אותו תעשו יהיה מציאת הסעה לעיר רומא משדה התעופה לאונרדו דה וינצ'י או פיומיצ'ינו. כאן האפשרויות העומדות בפניכם הן לנסוע במונית ספיישל, (בשדה התעופה יש מוניות מיוחדות המורשות לכך). טרם אתם עולים על מונית חשוב שתדעו שהמחיר משתנה לפי היעד והמחיר הוא מחיר רשמי שנקבע על ידי עיריית רומא. האפשרות השנייה שלכם היא השכרת רכב משדה התעופה (בהנחה ונהגתם בעבר באיטליה ואתם יודעים כיצד לנסוע עם ה- GPS). למרות שיש מגוון אפשרויות להגעה משדה התעופה לבית המלון ברומא (עליהן נפרט בפסקה הבאה), רוב האנשים מעדיפים את שירות הסעות ברומא שדה תעופה , שירות אותו ניתן לארגן כבר מהארץ. נשאלת השאלה: 'מדוע?'


אמצעי תחבורה נוספים ברומא

  • רכבת  - הרכבת נחשבת לאפשרות הזולה ביותר ברומא. היא יוצאת מדי רבע שעה ועוצרת במספר תחנות מרכזיות בעיר. בנוסף, התחנות המרכזיות שלה מתחברות למטרו. ניתן גם לנסוע ברכבת הישירה, אך חשוב לקחת בחשבון שהתשלום הוא כמעט כפול מאוטובוס ויש לקנות את הכרטיסים דרך סוכן נסיעות או במכונת כרטיסים.

  • שאטלים – אלו יוצאים משדה התעופה מדי שלושת רבעי שעה וזמן הנסיעה הוא כשעה.

  • מוניות – מוניות ייעודיות משדה התעופה לעיר. התשלום משתנה בהתאם ליעד.

אם אינכם מעוניינים להתחיל ולהבין היכן קונים כרטיסים, היכן ממוקמים אמצעי תחבורה אלו ומתי הם יוצאים, תוכלו להזמין שירות הסעות ברומא שדה תעופה דה וינצ'י וזאת טרם יציאתכם לרומא.


יתרונות שירות הסעות ברומא שדה תעופה

  • הזמנת השירות עוד בארץ – ניתן להזמין שירות הסעות ברומא שדה תעופה עוד בישראל, טרם הטיסה. דבר זה יבטיח לכם חיסכון משמעותי בזמנים. שירות מיידי ובעברית.

  • התאמה אישית של רכב – החברה תתאים לכם רכב בהתאם לכמות האנשים והדרישות המיוחדות שלכם.

  • ביטחון וניסיון – כל הנהגים מורשים, אמינים ובעלי ניסיון במסלול שדות התעופה – בתי המלון וכל הרכבים בטוחים.

  • התאמה לילדים – יש אפשרות להזמין הסעה המותאמת לילדים ותינוקות. הסעה הכוללת כסאות בטיחות לילדים.


לסיכום, אם גם אתם מעוניינים בהסעה משדה התעופה ישירות למלון ברכב בטוח עם נהג מוסמך, שירות הסעות משדה התעופה ואל שדה התעופה באיטליה, הוא השירות המתאים לכם. חופשה נעימה!


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com