הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הסרת עין הרע PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מאיר בן מרום - יועץ מתקשר מיסטיקן   
שני, 23 מרץ 2015 09:18

מה היא עין הרע?

ראשית, נסביר כי בגדול, עין הרע היא כינוי למצב שבו ההגנות האנרגטיות של אדם נפגעות, נפרצות על ידי אדם אחר, והוא עלול להיפגע. מיסטיקנים און ליין המומחים בתחום מסבירים כי עין הרע עלולה להיגרם מכמה גורמים: אדם אחד שגורם לאדם אחר השפעה שלילית באופן שאינו ממש מכוון, על ידי התמקדות בטוב שיש לראשון וקנאה בטוב זה; גרימה מכוונת של עין הרע על ידי אדם אחד שמאחל רע לאדם אחר ולעתים אף נוקט פעולות ממשיות לשם כך; או השפעה שלילית שאדם גורם לעצמו – באופן שאינו מכוון כמובן – על ידי התמקדות יתר בשפע שבורך בו והתרברבות בו.

בכל אחד מהמקרים הטיפול מעט שונים, מסבירים המיסטיקנים און ליין המומחים בהסרת עין הרע, אך בכולם אפשר לטפל, על פי רוב, כל זמן שמאבחנים את העניין, ויפה שעה אחת קודם.

כיצד מאבחנים עין הרע?

איך תדעו אם אתם סתם "ברצף של כישלונות" או של דברים שאינם "זורמים טוב" בחייכם, או שאתם חווה סימנים לכך שהוטלה עליכם השפעת עין הרע? המומחים שלנו, המיסטיקנים און ליין העוסקים בתחום, מסבירים כי בידיהם שיטות לבדיקה ולבחינה אם אדם אכן נפגע מעין הרע או שהוא מצוי בחוסר איזון אנרגטי בשל דברים אחרים.

חלק מן השיטות ניתנות ליישום באופן עצמאי, אך המומחים מציינים כי לא כדאי לחרוץ בעצמכם כי נפגעתם מעין הרע, אלא ללכת למקצוען בתחום – שקרוב לוודאי גם ידע כיצד להסירה. עם זאת, הם בהחלט מציינים מצבים שבהם כדאי לכם להתחיל לחשוד שאולי מוטלת עליכם עין הרע; למשל מצבים של מחלות פתאומיות שהולכות ומחריפות, מצבים של חוסר הצלחה כלכלי שכל מאמץ לשקמו אינו עולה יפה, כנ"ל לגבי מצבים של קשיי פרנסה או קשיים במציאת עבודה, פיטורים חוזרים ונשנים או קושי להישאר בזוגיות או להיכנס להיריון לאורך זמן ולאחר שננקטו צעדים שונים בדרכים המקובלות כדי לתקן את המצבים הללו. בכל המקרים הללו, מציינים המיסטיקנים און ליין שלנו, כדאי מאוד להתחיל לחשוד, ולקבל ייעוץ מקצועי שאף יאבחן אם אכן נפגעתם מעין הרע.

הסרת עין הרע – איך זה מתבצע?

לרשות המומחים לדבר עומד מגוון רחב של שיטות, שה"מנצחות" שבהן, מקורן בעולמות הקבלה המעשית. יש טקסים שונים, כישופים ולחשים שנועדו להסרת עין הרע; המוכר שבהם הוא הסרת עין הרע באמצעות עופרת – טקס שבו מתיכים עופרת ויוצקים אותה לתוך מים, כאשר בין שני השלבים הללו אומרים לחשים, ברכות ופסוקים, ומומחים לטקס זה אף יודעים לאבחן באמצעותו בדיוק מי פגע בכם, איפה וכיצד, ואיך לתקן את העניין.

קיימים טקסים אחרים, הכוללים שטיפת הבית באופן מסוים ובאמצעות מים המהולים בחומרים מסוימים, וקיימת כמובן החלפת המזוזות הידועה – שפעמים רבות מסייעת מאוד בעניין. כמו כן, ישנו הפסוק "בן פורת יוסף", שנועד הן להגנה מפני עין הרע והן לסיוע בהסרתה. שיטה נוספת שלדברי המיסטיקנים און ליין המומחים לכך מסייעת רבות היא הכנת קמעות המדויקים לאותה סיטואציה – ובהם התייחסות ספציפית לשמות הנפגעים, ועוד שיטה היא טקסים שבהם מבצעים פעולות עם שמותיהם של הפוגעים.  

 
מאמרים נוספים :

» החזרת אהבה

מה היא החזרת אהבה?"החזרת אהבה" היא המונח המקובל כיום לשלל שיטות שבהן משתמשים כדי "להחזיר את הגלגל אחורה" במצבים של אהבות שהסתיימו, אף על פי שלא תמיד כפי שאתם חושבים כרגע. המשיכו לקרוא והדבר יתבהר. מדובר בתחום שמיסטיקנים און ליין רבים עוסקים בו כיום, ואלו ששוחחנו עמם פרשו בפנינו...

» מיסטיקנים און ליין – איך בוחרים מיסטיקן מועדף?

ייעוץ און לייןראשית, למי שאינו מכיר היטב את האפשרות לקבלת ייעוץ על ידי מיסטיקנים או ליין, נסביר כי הייעוץ במקרה כזה נעשה פשוט באמצעות שיחת טלפון; מאחר שברובם המכריע של תחומי הייעוץ הרוחני אין הכרח בפגישה פנים אל פנים – הדרך הזו קלה ונגישה, ומאפשרת להסתייע גם במיסטיקנים...

» מיסטיקנים און ליין – מה זה?

מה זה מיסטיקנים און ליין?ראשית, נסביר כי "מיסטיקה" כיום היא מונח המתייחס לשלל שיטות ייעוץ וטיפול רוחניות, וביניהן תקשור, פתיחה בקלפים, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, פתרון חלומות ועוד. מיסטיקנים און ליין, בצורה הפשוטה ביותר, הם יועצים מכל התחומים שהוזכרו לעיל ומתחומים נוספים,...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com