הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הצעות נישואין מקוריות בחג הפורים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שני, 18 פברואר 2019 10:10

חג הפורים הוא חג שמח ומבדח, ובת הזוג שלך ככל הנראה עסוקה כעת בשאלה למה היא תתחפש, ולא האם תשנו סטטוס זוגי בחג. בדיוק מאחר וחג הפורים הוא החג האחרון שמתקשר עם רומנטיקה, תוכל להפתיע אותה בכמה דרכים עם כריעת ברך, טבעת אירוסין ומילים של אהבה.

פורים: החג המזוהה יותר מכל עם שמחה גדולה

אז אולי חג הפורים לא מתכתב עם מונחים של רומנטיקה, אך הוא בהחלט מתכתב עם מונחים של שמחה. את השמחה הגדולה שעוטפת את החג, יהיה ניתן להפוך לגדולה יותר עם הצעת הנישואין. הצעות נישואין בימי אהבה לדוגמא, המון פעמים מסתכמות כחביבות בלבד – פשוט מאחר ומועדים שכאלו מסתמנים כבנאלים. לכן, במידה ותציע את הצעת הנישואין ביום האהבה העברי או הלועזי, סביר מאד להניח כי בת הזוג שלך תחשוד בהצעה המתקרבת, וכך לא תהיה באמת הפתעה.

כל הצעת נישואין מתחילה עם רכישת טבעת. לכן, עוד הרבה לפני חג הפורים, יהיה עליך להגיע אל חנות התכשיטים ולהתחיל לבחון דגמים של טבעות אירוסין יוקרתיות. זכור כי עליך לרכוש טבעת העונה על טעמה האישי – בצבע הזהב וסגנון הטבעת.

אפקט ההפתעה הגדול שיווצר עם הצעת הנישואין בפורים הוא מה שיהפוך את ההצעה לבלתי נשכחת! סביר מאד כי היא יודעת שההצעה מתקרבת, אך היא בטח לא יודעת שחג הפורים יהיה המועד בו תשנו את הסטטוס שלכם למאורסים!

האם חשבת פעם להתחפש לטבעת אירוסין?

אז איך אפשר להציע את הצעת הנישואין בפורים? אם גם אתם מחשיב עצמך כגבר נועז למדי, תוכל להתחפש לטבעת אירוסין. אל מסיבת התחפושות שאליה אתם מוזמנים תגיע מחופש לטבעת, כאשר ככל הנראה יקח לה זמן להבין כי התחפושת שלך מעידה למעשה על הצעת הנישואין שלך. מתי תשלוף את הטבעת? כשיפול לה האסימון – לפני היציאה מהבית או בשיא מסיבת התחפושות. אם רצית הצעת נישואין בלתי נשכחת – זו הדרך!

והפעם במשלוח המנות – טבעת האירוסין של אהובתך

בכל שנה אתה מפנק אותה במשלוח מנות מתוק. השנה הזו, משלוח המנות יהיה מתוק במיוחד ובעל ערך רב! את טבעת האירוסין שרכשת עבורה תוכל להחביא בין אוזני ההמן והשוקולדים. עם פתיחת המשלוח ועם בחינת כל המטעמים הטעימים שבו, היא תגלה את הטבעת. זה יהיה הרגע שלך לכרוע ברך, לומר את המילים היפות ולבקש את ידה.


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית הצעות נישואין מקוריות בחג הפורים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com