הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
הריון דרך העדשה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
רביעי, 06 יוני 2018 11:46

צילום הריון הוא טרנד גדול מאוד עכשיו, וכל אחת בוחרת איך לייצר את הבוק שלה. הצלמים פזורים בכל הארץ, כולל אזור רחובות והשפלה

הכניסה להריון זה דבר מאוד מיוחד עבור נשים רבות. ההתרגשות שמגיעה עם האירוע היא גדולה מאוד ויש ציפייה, שלא לדבר על ספירה לאחור. תשעת החודשים הללו עוברים די לאט, מכיוון שיש קושי גדול הן פיזי והן נפשי, אך בסופו של דבר, מרבית הנשים יגידו בדיעבד שהייתה זו תקופה קסומה שהן היו רוצות לחוות כמה שיותר.

המציאות היא שהאישה הממוצעת נכנסת להריון פעמיים או שלוש בלבד בחייה, ולכן, הצורך לתעד את התקופה הייחודית הזו הוא גדול ומעבר לצילום שנעשה בטלפון, יש את האפשרות לבצע בוק מקצועי אצל צלמים מקצועיים.

צילום הריון הוא טרנד חזק מאוד שלא היה קיים עד לפני כמה שנים. ההבנה שיש ביקוש גדול לדבר הולידה לא מעט צלמים בכל רחבי הארץ. כאשר מחפשים צילום הריון ברחובות מגלים שיש לא מעט צלמים וצלמות אשר עוסקות בעיר, ויכולים לספק בוקים מרהיבים. כולנו מכירים את צילומי ההריון המקובלים, אך כל הזמן יש טרנדים חדשים שנכנסים לתחום, כמו ציור על הבטן, או צילום עם תחפושת של הזוג המאושר.

לסגור מעגל

צלם הריון טוב יידע להכיל את הבקשות של הזוג ולדעת לתרגם אותן לתמונות איכותיות. יש זוגות שלא בהכרח אוהבים את המצלמה, וצריך לדעת לביים אותם. בנוסף, יש בקשות שונות כמו צילום בגינה ציבורית, בבית או אפילו בסטודיו עם תפאורה מיוחדת. לכן, כאשר מחפשים צילום הריון ברחובות יש לדבר עם הצלם או הצלמת, לתאם ציפיות לגבי הבקשות ורק אז להתקדם הלאה.

הבוק המתקבל צריך להקרין בבירור את ההילה שנמצאת סביב האישה ההריונית ואף יש רצון, גם את בן או בת הזוג שלה. בנוסף, יש טרנד נוסף לפיו נשים מחליטות לסגור מעגל ולחזור לסשן נוסף לאחר הלידה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com