הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
השוואת מחירים בנושא אחסון אתרים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י עידן שלומן   
ראשון, 08 מרץ 2015 09:36

אתם נמצאים לפני בחירה בספק שירותי אחסון לאתר החדש שלכם? רצוי להיכנס לאתרי השוואות מחירי חבילות אחסון בטרם תקבלו החלטה חפוזה. ההבדלים בתחום גדולים וכדאי להיות מודעים למה אפשר לקבל ובכמה.

אתר האינטרנט החדש שלכם מוכן לעלייה לאוויר ולהיות נגיש לגולשי האינטרנט מכל קצוות העולם. כעת כל שנותר הוא לשכור שירותי שרת אחסון שיארח את התוכן של האתר ויאפשר חיבור שלו אל הגולשים. ההיצע בתחום רחב ביותר וישנם עשרות ספקי אחסון אתרים בישראל ועוד אלפים בעולם כולו. אז איך יודעים איזה ספק אחסון הוא הטוב ביותר עבורכם? אתרי השוואת מחירים של אחסון אתרים הם צעד ראשון בדרך לבחירה נכונה.

מתחילים מההתחלה – מהו אחסון אתר?

אחסון אתר אינטרנט הינו שירות המסופק על ידי חברת אחסון המחזיקה ברשותה שרתי אינטרנט המקצים שטחי אחסון לבעלי אתרים שונים כדי שיארחו בהם את האתר שלהם ויחברו אותו לאינטרנט.

אחסון אתר אינטרנט מבוסס על שטח אחסון שמסופק לבעל האתר, רוחב פס לתעבורת גולשים ושירות של אבטחה לקבצים השונים. כל אלו הם למעשה מרכיבים של "חבילת אחסון" ואת כל אלו יש לשקלל בעת בחירה של ספק אחסון לאתר שלכם.

מה ההבדלים בין הספקים השונים?

ההבדלים בין ספקי האחסון השונים גדולים מאוד והדבר מתבטא גם במה שמקבלים במסגרת חבילת האחסון וגם בעלות שמשלמים עבור אותה חבילה.

ההבדל הראשוני הוא בין ספקי אחסון בישראל ואלו שנימצאים בחוץ לארץ. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות שונים וחשוב לדעת מהם.

בישראל

אבטחה – רמה גבוהה של אבטחה לשרת ולתכנים שבו ומצד שני מועד לתקיפות רובת של גורמים עויינים לאתרים ישראלים מאיראן, טורקיה והרשות הפלשתינית.

שטח אחסון – מוגדר במסגרת החבילה על פי צרכי האתר וניתן להגדלה בקפיצה לחבילה הבאה.

רוחב פס – מוגדר במסגרת החבילה על פי צרכי האתר וניתן להגדלה בקפיצה לחבילה הבאה.

מהירות – שרת ישראלי ניטען במהירות גדולה יותר מזה שבחוץ לארץ בזכות הקירבה שלו לעיקר קהל היעד ומצד שני המהירויות כיום הן בהפרשים של מאיות שניה.

מחיר – כפול ומשולש מאשר חבילות בחוץ לארץ ובטח ביחס לשטח האחסון ורוחב הפס שמקבלים בתמורה.

בחוץ לארץ

אבטחה – רמה בינונית עד גבוהה במרבית המיקרים ומצד שני פחות ניסיונות פריצה ונזק מצד גורמים עויינים.

שטח אחסון – במרבית המיקרים ללא הגבלה או בנפח אחסון גדול במיוחד.

רוחב פס – במרבית המיקרים ללא הגבלה או בנפח אחסון גדול במיוחד.

מהירות – שרת בחוץ לארץ מגיב מעט איטי יותר לגולש ישראלי ומצד שני מדובר בהפרש של מאיות או עשיריות שניה ביחס לשרת ישראלי.

מחיר – מחיר קבוע ונמוך משמעותית לזה הישראלי ובתמורה לשטח אחסון ורוחב פס ללא הגבלה בד"כ.

על מנת לעמוד על כל ההבדלים בין שרתים שונים מומלץ לחפש אחר "אחסון אתרים השוואת מחירים" במנוע החיפוש ולקבל מידע מפורט על חבילות אפשריות שונות.


 
מאמרים נוספים :

» שרת VPS תקין הוא המפתח להצלחה שלכם ברשת

האתר שלכם אינו פועל באופן רציף? יש לכם מדי פעם "נפילות" שלו מהרשת? חווים תקלות חוזרות על עצמן בפעולות של גולשים באתר? הגיע הזמן להחליף שרת אחסון! שרת אחסון אתרים בישראל ניתן להחליף מתי שרוצים ומדובר על מרכיב חשוב ביותר בהצלחה שלכם ברשת האינטרנט. שרת איכותי יבטיח את הפעילות...

» אתר וורדפרס צריך חבילת אחסון וורדפרס

האתר שלכם ישן ואתם חושבים על אתר אינטרנט חדש? כדאי מאוד שתבדקו את האפשרות שהוא יהיה מבוסס על גבי מערכת ניהול תוכן של וורדפרס (WordPress) הנחשבת למערכת הנפוצה בעולם. והיא גם חינמית... מהי מערכת ניהול תוכן וורדפרס? מערכת וורדפרס היא מערכת שנועדה במקורה לניהול של בלוגים שהיו...

» שירותי הוסטינג בישראל לאתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט אפשרית כיום במספר דרכים. מבניה עצמאית והתאמה אישית או באמצעות הישענות על מערכות ניהול תוכן דוגמת וורדפרס, ג'ומלה ואחרות. המשותף לכולן הוא הצורך בחבילות אחסון PHP. עוד על חבילות אחסון אלו במאמר הבא.בניית אתרים כיום שונה מאוד מזו שהיתה נהוגה לפני עשר שנים או...

» אחסון אתרים windows

 מהי פלטפורמת איחסון אתרים windowsמי שפתח מימיו אתר אינטרנט כבר מכיר את ההליכים הכרוכים בכך ואת מה שנדרש מכל בעל אתר. יש בינינו מי שהעדיף לתת את המטלה בידי חברת אחסון אתרים אשר תבחר עבורו את השרת עליו יאוחסן האתר, את מערכת ההפעלה בין שמדובר בלינוקס או ב windows, את התחזוקה השוטפת...

» איפה ראפשר לקנות אחסון אתרים?

קניתם אתר?בהנחה וכבר בניתם אתר, דאגתם לו לעיצוב, העליתם אליו תוכן והשקעתם בו זמן - מתעורר הצורך לברר לגבי קניית חבילה אחסון. כל אתר ברשת, קטן או מקצועי, צריך להיות מאוחסן על שרת. השרת הזה זה מחשב ענק שלא כמו מחשב ביתי איתו ניתן לגבות מספר רב מאוד של קבצים ביחד למגוון טיפים...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com