הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
השקעה בנדל"ן ישראלי – גם בגלל הבירוקרטיה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י rsseowebz   
רביעי, 16 ינואר 2019 15:04

כמשקיעי נדל"ן, הדבר החשוב לכם ביותר הוא מידת הרווח שלכם. זו הסיבה שהמון משקיעים ישראלים כבר לא מסמנים יעדי השקעה אך ורק בישראל, אלא גם בחו"ל. עם זאת, לאחר שטועמים את החוויה של ההשקעה מחוץ לישראל, מגלים כי לא כל הנוצץ זהב.

השקעה בחו"ל מגלמת בתוכה לא מעט אתגרים, כמו גם הוצאות שונות שאינן רלוונטיות להשקעה בישראל. אם גם אתם רוצים להיזכר מדוע השקעות בישראל מחזיקות עדיין ביתרונות רבים, הנה הם לפניכם:

היתרון שלכם: השפה העברית

באמצעות שפת האם שלכם אתם יכולים לנהל משא ומתן, לדרוש בקשות, לקרוא חוזים ולשווק את הנכס שלכם. כל עוד אתם משקיעים בישראל, השפה לא מגבילה אתכם, אלא נותנת לכם חופש מלא. בחו"ל לעומת זאת, לא כל ההשקעות מתבצעות במדינות דוברות אנגלית, כך שכל התהליך הופך מורכב יותר. הוצאות צפויות לכם בעקבות מגבלת השפה? שכר למתרגם מסמכים וחוזים ומתורגמן המגיע אתכם לפגישות.

כישראלים, אתם מכירים את חוקי המס

בכדי להבין עד כמה השקעה בחו"ל כדאית לכם, אתם צריכים להכיר היטב את כל סוגיית המיסוי באותו יעד ספציפי. כך, עוד הרבה לפני ההשקעה אתם צריכים ללמוד היטב את סוגיית המיסוי, להכיר תקדימים שונים, אירועים בלתי צפויים שקרו ומגמות הרלוונטיות לשוק הנדל"ן המקומי. במידה ותרצו להסתייע באיש מקצוע חיצוני שיספק לכם את המידע, תצטרכו להיפרד מסכום לא מבוטל.

עד כמה קל לכם לפקח על נכס ההשקעה?

אחרי שלמדתם לימודי נדל"ן, אתם מרגישים מוכנים להשקעה הראשונה שלכם. אחד הדברים היותר חשובים למשקיעים הוא להיות קרובים לנכס ששייך להם. בישראל, לא משנה כלל היכן אתם גרים, נכס ההשקעה שלכם נמצא מכם במרחק של כמה שעות נסיעה ברכב מכם. כך, אתם יכולים לפקח על הנכס ללא כל בעיה וגם לנהל אותו בעצמכם.

לעומת זאת, בחו"ל אתם צריכים להעסיק חברת ניהול שגובה מכם לא מעט אחוזים עבור ניהול הנכס ברמה השוטפת. התוצאה? נוגסים לכם ברווח וכך אתם פשוט מרוויחים פחות.

התשואה חשובה, אך גם כל המעטפת שמסביב

מובן כי אינכם צריכים לבסס את ההשקעה הבאה שלכם אך ורק על בסיס "נוחות" ו"לוגיסטיקה". עם זאת, כדאי לקחת בחשבון את כל הפרמטרים האלו, בעיקר אם טרם השקעתם בחו"ל וכעת השקעה שכזו משתקפת בפניכם כנוצצת במיוחד. צרו שידוך בין כל האלמנטים: מחיר הנכס, התשואה הצפויה ותנאי הניהול, והבינו היכן משתלם לכם להשקיע את כספכם.


 
מאמרים נוספים :

» גם בעידן האינטרנט, אנשים מחפשים דירה עם מתווך

העבודה אל מול המתווך חוסכת לכם המון זמן, מבטיחה כי תגיעו לראות אך ורק את הנכסים שתואמים לצורך המדויק שלכם, ואפילו יש מי שיסייע לכם בניהול המשא ומתן.מתווכים עוברים הכשרות רבות, כאשר חלק לא מבוטל מהם גם לומד קורסים כחלק מתכנית של . מאחר ואתם לא עוברים דירה בכל יום, תנו למתווך...

» יתרונות וחסרונות של רכישת דירה על הנייר

אחד הנושאים שעליו מדברים לאורך , הוא הנושא של רכישת דירות על הנייר. על מה כולם מדברים? בעוד ישנן דירות שניתן לרכוש מבניינים קיימים – חדשים או ישנים, גם ישנן דירות שניתן לרכוש בשלב התכנון הראשוני. המשמעות היא שההתרשמות מהדירה מתבצעת על סמך תרשימים ותכניות, ולא על סמך ביקור...

» לימודי נדל"ן על אודות פעילותו של איש הנדל"ן

כל בן אדם שמעוניין להתחיל לעבוד ולהיות מוסמך בתחום עסקי הנדל"ן צריך להתחיל להשתלם בלימודי תיווך נדל"ן. לימודי נדל"ן ראויים לאנשים שמצויים בתחום הזה ומעוניינים להרחיב את ידיעתם ולכל אדם הרוצה לפתוח בקריירה שנייה . לא כל אחד מסוגל לפעול בענף הנדל"ן . על מנת לפעול בתיווך נדל"ן יש...

» למה רצוי לרכוש ידע בקורס נדל"ן

כל אדם שמעניין אותו לפעול ולהתמקצע בתחום הנדל"ן חיוני שיתחיל ללמוד לימודי תיווך נדל"ן. לימודי נדל"ן ראויים למתווכים העוסקים בנושא זה ומעוניינים להגדיל את רמת השכלתם ולכל מי שרוצה להתחיל בקריירה נוספת . לא כל אחד יכול להתעסק בענף הנדל"ן . כדי  לעסוק בתיווך נדל"ן ישנו צורך...
מאמרים - עמוד הבית כספים כספים כללי השקעה בנדל"ן ישראלי – גם בגלל הבירוקרטיה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com