הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
התאמה זוגית על-פי תאריך הלידה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י רוני   
שבת, 23 מרץ 2019 21:31

 

התאמה זוגית  נומרולוגית  מבוססת על חישוב תאריכי הלידה של שני בני הזוג. המספרים ילמדו אותנו את מהות הקשר ומשמעותו.

 

כדי לדעת אם בני זוג מתאימים אחד לשני או לא, יש לקחת את תאריכי  הלידה של שני בני הזוג ולהרכיב

את צרופי המספרים.

 

לדוגמא: אבי-     תאריך לידה    10/8/1954

            סימה - תאריך לידה     2/4/1948

 

חישוב התאמה זוגית ע"פ תאריך הלידה

 

חישוב התאריך יעשה בחיבור יום הלידה, חודש הלידה ושנת הלידה.

10+8+1954 = 9+1 = 1

2+4+1948 =  7+3 = 1

מרכיבים את צרוף המספרים  ששייך לתאריך של אבי ולתאריך של סימה.

במקרה זה מספרי גורל 1-1.

 

לפי מספרים אלו ניתן להכיר ולהבין את מהות הקשר ומשמעותו. האם הקשר שיוצרים המספרים הוא הרמוני או דיס הרמוני. האם הם שייכים לאותה קבוצת מספרים? מה בונה ומה מכשיל את הקשר? ואיך ניתן לשפר?

צרוף המספרים של יום הלידה מורה על עמוד הטווח של מערכת היחסים, כלומר הבסיס של מערכת היחסים. הצרוף של מספרי הגורל מורה על השפעת הגורל על הקשר. מספר השם הפרטי מהווה איזון בין שני הצרופים או הפרת האיזון ביניהם. כך ניתן לעמוד על כל מערכת יחסים. לדוגמא עם הילדים, החברים או שותפים אחרים בחיים.  

 

אדם יכול להתאים מאוד לאחר ויכולה להיות מערכת יחסים נפלאה; לעומת זאת אותו אדם יכול ליצור מערכת יחסים עם אדם נוסף ולהכשל בה. המספרים יכולים להצביע על מנטליות שונה, רגשית או רוחנית, גישה שונה לחיים, ועוד סיבות טובות. הכל תלוי בצרוף המספרים ביניהם.

 

ניתן לראות את ההתאמה בין התכונות של שני בני הזוג, דרכי התנהגות, וקונפליקטים זוגיים. אפשר  לבדוק את המכשולים הצפויים בזוגיות, ע"י בדיקת מספר הגורל של הגבר ומספר הגורל של האישה. כך ניתן לבדוק בעייתיות עתידית והיא מאפשרת לדעת מראש דברים שיכולים לקרות ולקבל הדרכה מתאימה לעתיד.

 

בדיקת היבטים נוספים במפה

 

כמובן שצריך לבצע בדיקה מעמיקה בהיבטים נוספים של נתוני שני בני הזוג, כאשר הנקודות שנתעכב עליהן  הן תכונות האופי וכישורים של האדם. יש לחשב את הערכים הנומרולוגיים של שני  בני הזוג ולהתייחס לנקודות כמו "כישורים טבעיים" – הכוונה לכישוריו הטבעיים של האדם בגלגול הנוכחי. יתכן כי כישורים אלו אינם באים לידי ביטוי אך אם האדם ינסה לבטאם, ייווכח מייד בשיפור משמעותי אשר יחול בחייו.  נקודה אחרת היא - "נתיב הגורל" המייצגת יכולת וכישורים  החייבים להירכש  בגלגול  הנוכחי של האדם. ערכים נומרולוגיים אלו יוצבו בנפרד עבור כל אחד מבני הזוג ורק לאחר מכן ניתן יהיה להיכנס לניתוח השוואתי.

 

לסיכום, יעוץ נומרולוגי זוגי יכול לזהות נקודות בעייתיות שעלולות להתרחש  בקשר וכן לשקף את מידת ההתאמה הזוגית. במידה ויש לכם התלבטות כלשהי, בואו לבדוק מה אומרת הנומרולוגיה!תאריכי הלידה של שני בני הזוג נוכל לראות את ההתאמה והקושי בניהם. י תאריכי הלידה של שני בני הזוג נוכל לראות את ההתאמה והקושי בניהם.

 

 מוזמנים להיכנס לאתר שלנו לקבלת ייעוץ מיסטיקה בטלפון https://astrologyandmysticsonphone.com/


 
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com