הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
התעמלות עם תינוקות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י סיגל - מאמנת כושר אישית לנשים   
ראשון, 01 יולי 2018 21:11

התעמלות עם תינוקות, זוהי פשוט דרך פנטסטית ליהנות ממוצר 1+1 הנגיש בצורה נפלאה. מצד אחת את מאמנת את עצמך ומחטבת את השרירים בגוף, ומצד שני את עושה בייביסיטר לדבר הכי יפה ויקר לך בעולם.

אין על הכימיה של הורה וילד, החום, הקירבה, המגע, האינטראקציה, הריח, המבטים, ההבעות הכל מתנקז לנקודה אחת שקשה לתארה במילים, ולכן יש לכך יתרון אדיר גם באימון עצמו.

גם אם יהיה לך מעט קשה, סביר להניח כי את תמשיכי לבצע תרגיל כושר עם הרבה חיוכים, כי הרי הבייבי שלך יסיח את הקושי ואת כאב השרירים שיהיה לך.

אמא עושה התעמלות עם התינוק שלה

אילו סוגי ספורט עם תינוקות קיימים בישראל?

» אימון עם התינוקות בבית - את יכולה לפתוח סרטון כושר ביוטיוב (יש המון סרטונים מעולים והכל נגיש לך), ולבצע את התרגילים המופיעים בסרטון. הרעיון בתרגילים שהתינוק הוא הכוכב של האימון כולו.

» אימון עגלות - מספר אימהות נפגשות יחד עם תינוקיהן, ועושות אימון כושר המשלב תרגיל כוח ואירובי יחד עם התינוק. לעיתים, העגלה משמשת כמקור השראה לתרגילי כושר נוספים, וגם מקום בו התינוק יכול להירדם, בשעה שמאמנת הכושר תדאג לאתגר אותך.

» פילאטיס תינוקות - ניתן לעשות זאת בקבוצה קטנה עם עוד מספר אימהות ותינוקות, או פילאטיס בצורה פרטנית. אפשר לשלב תרגילים רבים יחד עם התינוק לכל שרירי הגוף (שרירי הליבה והבטן, הישבן והרגליים, הזרועות והכתפיים), בין אם זה בפילאטיס ריצפה או מכשירים.

 » בייבי טי אר אקס - מדובר באימון רצועות אשר את יכולה לעשות אותו יחד עם תינוקך, בין אם זה בבית או בפארק. הכי נוח זה להביא יחד איתך משטח פעילות לתינוק, ולתת לו לשחק לידך בזמן שאת מתאמנת עם הרצועות. אל תשכחי לחייך אליו ולשחק עימו בין סט לסט.

מה מיוחד בהתעמלות עם תינוקות?

קיים חיבור פנומנלי בין אם לתינוקה, שהרי באף אימון רגיל ללא התינוק זה כמובן לא יתקיים. התינוק יוצר עניין, מגביר את המוטיבציה להתאמן קשה יותר, גורמים לצחקוקים המגיעים ממעמקי הבטן, וכמובן שאת תעשי הכל בשבילו, ותחשבי שעל הדרך את דואגת לשרוף קלוריות ולחטב את הגוף שלך.

לסיכום, פעילות ספורטיבית עם התינוק זוהי דרך מושלמת לחזור לשיגרת אימונים ולגוף שהיה לך לפני הלידה. מצד אחד התינוק ייהנה כי את בתור האימא תדאגי לגוון פעם אחת בחוץ ופעם אחת בבית, ומצד שני הגוף שלך ילך ויתעצב בחזרה כמו שהיית לפני הלידה וזאת בזכות הספורט שתעשי.

הכתבה נכתבה על ידי סיגל בלומנטל – מאמנת כושר אישית לנשים אחרי לידה ואחראית מקצועית בצוות גו ליידי - אימוני כושר לנשים

 
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com