הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ווילונות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
שני, 19 יוני 2017 07:08

ווילונות - החליפה האלגנטית לחלונות

 

העיצוב בארץ, הפך להיות מפותח והביא עמו גם מוצרי טקסטיל שממסגרים לנו את הבית ומעניקים לו את האווירה והטון הרצוי. ניתן למצוא כל מיני חנויות שעוסקות ומשווקות דקורציה ומוצרי טקסטיל מרהיבים שמעניקים הרמוניה והרגשה חמימה וביתית. ווילונות לדוגמא, יש לעצב על פי הגוון של הקירות חלל שבו ייתלה הווילון ולהתאים אותו לפריטים הנלווים בחלל כמו ריהוט ושאר  הפריטים הדקורטיביים. כדאי להזמין בדים שלא יהיו בגוון בהיר מדי, היות והשמש החודרת מבעד הווילונות, תגרום להם לדהות. ישנם בדים טבעיים כגון כותנה או פשתן שהם אווריריים, אך אם מדובר בבדים סינטטיים, כדאי שיהיה בד כפול תחתם.

 

התחשבו לא רק ביופי של הווילון כי אם בתחזוקתו

 

לפחות פעמיים בכל שנה, יש לשטוף ווילונות, לרוב אנו עושים זאת לפני ראש השנה ולפני הפסח. חשוב כי לא תוציאו בכל פעם הון תועפות על ניקוי יבש, כי אם תוכלו לכבס את הווילון בעצמכם. יש  לקבל הוראות מהיצרן על מנת לא להרוס את הבד שממנו מיוצר הווילון ולתלות אותם ללא סחיטה, כאשר הפ כבר יתגהצו מעצמם בשל הכובד של המים. בגלל שהווילון סוחב אבק שאין אנו רואים אותו הוא עשוי להיות מסוכן לילדים ואנשים שיש להם בעיות בדרכי הנשימה ולכן, מומלץ לעבור עליו עם שואב אבק באופן קבוע, לפחות אחת לשבוע.

 

ווילונות שמתאימים לקיץ ווילונות שמתאימים לחורף

 

ממש כפי שאנו לא נלבש בגדים חורפיים בקיץ או בגדים קיציים בחורף, כך גם לגבי ווילונות. יש נשים שמחזיקים שני סטים של ווילונות, כאלה שניחנים בבדים כבדים יותר כגון קטיפה עם בד נוסף ובדים קלילים בגוונים בהירים יותר לקיץ. אנשים אלה, מחליפים את הווילון בפסח, שוטפים את הווילון החורפי ושומרים אותו לימי החורף.

 

 

 


 
מאמרים נוספים :

» וילונות לבית - על הסידור ועל השלמות

וילונות לבית מרעננים כל טרקלין וכל מרחב . בחנויות מצויים מינים מיוחדים של וילונות למטבח העשויים מחומרי גלם למכביר ונבדלים . וילונות הם חלק שאינו מנותק ממראההדירה אך לא רק. לוילונות יש גם ייעודים נלווים כמו להחשיך ולהצל את חדר הילדים ולמנוע את פלישת קרני השמש, לשמור על הריהוט...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com