הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
וילונות מעוצבים שדרוג משמעותי לכל חדר PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אודי ביג   
חמישי, 17 ינואר 2013 12:07

בין אם רק עכשיו קניתם דירה או בית חדש ובין אם חסכתם מעט כסף ואתם משקיעים אותו בשיפוץ בבית ושדרוג כללי, אחד הדברים הקטנים (אך ממש לא זניחים) אשר מהווים שידרוג משמעותי לעיצוב הפנים של הבית הוא שימוש ב וילונות מעוצבים שונים.

פעמים רבות, גם החדר הפשוט והדל ביותר, יכול לעבור שינוי ושדרוג משמעותי באמצעות תלייה של וילון על החלון. בין אם מדובר בוילון כבד או בוילון פשוט וקל, די בזה כדי להשפיע על התחושה הכללית שמשווה החדר. אישית, אחד הדברים שמכבידים עלי את השהות בבתי חולים ובמרפאות למיניהן, הוא הבחירה להשתמש בוילונות מבדים כבדים. אלו אמנם חוסמים ביעילות את אור השמש, אך גם משרים תחושה של כבדות וקדרות.

וילונות מעוצבים מהווים חלק חשוב בעבודתם של מעצבי פנים ואם נכנס לכל אחת מרשתות או החנויות העוסקות בעיצוב הבית, נגלה מגוון נרחב מאד של וילונות מעוצבים אשר מטרתם היא לגרום במחי יד לשינוי משמעותי בעיצוב חלל הדירה או החדר, כמובן שגם טווח המחירים הוא מגוון וכפי שישנם וילונות פשוטים ישנם גם וילונות יוקרה.

להתאים את הוילון לחדר

כאשר אנו בוחרים וילונות מעוצבים חשוב כי נבחר את הוילונות שיתאימו בצורה הטובה ביותר למטרה שלשמה אנו קונים אותם. מטרתו של כל וילון היא גם להצליל, קרי לחסום את קרני האור וגם לשמש פריט עיצובי של החלל אותו אנו רוצים לעצב. כך לדוגמא, אם מדובר ברכישה של וילונות מעוצבים לחדרי הילדים בבית, מומלץ שנבחר דוגמאות אשר יתאימו לילדים, הרי בסופו של דבר הם אלו שישנים בחדר. כדאי גם לשתף את הילדים עצמם בתהליך הבחירה של הוילונות.

וילונות מעוצבים ממגנט

נשמע הזוי? ובכן מסתבר שלא. וילונות כאמור הם חלק חשוב מעיצוב הפנים של כל חלל שהוא, ודווקא משום כך, גם הריבוי בחומרים שונים לצורך יצירת וילונות מזמין גם המצאות ורעיונות מטורפים כמו זה של מעצב פנים שויצרי אשר יצר וילונות מעוצבים העשויים מאות מגנטים היוצרים ביניהם משחק מיוחד של אור וצל אשר לא ניתן להשיגו בשימוש בבדים רגילים.


 
מאמרים נוספים :

» וילונות מעוצבים – טאץ' נדרש לכל בית

וילונות מעוצבים הם הגימור האחרון בעיצוב הבית או התוספת שתופסת את העין ונותנת את הטון וההרגשה הכללית בעת שנכנסים הביתה ולכן, רצוי ומומלץ שיהיה בהם שמץ של השקעה עיצובית מתאימה ולא סתם לקנות וילון ולתלות כדי שלא יהיה ריק. הוילון הוא חלק קטן במכלול הגדול אבל הוא זה שנותן את...

» וילונות ובדי ריפוד– כל מה שרצוי להבין

בדי ריפוד, וילונות לחדרי ילדים וגם וילונות מעוצבים הם הפריטים הקטנים המשדרגים כל חלל ויוצרים שינויים מרשימים במחירים  נמוכים.  בכל חדר ובכל חלל תוספת של וילונות מעוצבים או של בדי ריפוד  מעניקים לחדר סגנון שונה , לעתים אפי' שונה מאוד מהמראה הקודם.   וילונות מעוצבים -  הכול...

» וילון - תוספת משלימה לחדר

ניתן להגדיר כמסך או פרגוד העשויים בדרך כלל מבד ומתוקנים על גבי חלונות וכמו כן בחדרי אמבטיות – לפי צרכי אותה יחידת מגורים בדירה.צורת התקנת וילון היא בדרך כלל על ידי חיבור יריעת הבד למוט, וזאת באמצעות טבעות. ניתן לחבר גם על ידי צירים.תפקידי וילון:ראשית, משמש וילון ליצירת...
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי וילונות מעוצבים שדרוג משמעותי לכל חדר
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com