הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
זכיינות למכירה - כי זה מה שאתם רוצים באמת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
ראשון, 11 מרץ 2018 18:15

זכיינות למכירה  

 

אם אתם עומדים לרכוש זכיינות למכירה, מוטב להתייעץ עם מומחים באשר למהות הזיכיון אותו הם רוכשים, שכן מדובר בעסקה כלכלית לא זולה כלל וכלל. מחירי הזיכיונות עבור סניף של רשת מוכרת בתחום המזון או האופנה עומדים על משהו כמו 300-600 אלף ₪.

גוף זכייני מאורגן ומבוסס, יכול להעניק לכל זכיין את הביטחון, הידע והכוח שלה מותג עליו יישען הסניף הזכייני. המהלך הזה חוסך מכל בעל עסק חדש את הצורך בלהמציא עסק, שם, סלוגן, לוגו ומותג ומדובר בתהליך מאוד ארוך וגם מאוד יקר של בניית מותג. כאשר אתה פונה למי שמציע זיכיונות למכירה, אתה בעצם מקבל כבר מותג חזק ובטוח.

 

שיטת התפעול

כאשר רוכשים זכיינות למכירה מחברת אם בעלת מותג, יכולות להיות שתי דרכים של תמורה. האחת- לשלם תשלום חד פעמי עבור הזכיינות והשנייה- לשלם אחוז מסוים מהמכירות מדי חודש והתשלומים הללו נקראים תשלומי תגמול. מלבד זאת למי שרוכש זיכיון, יש התחייבות לפעול בהתאם לתקנון ולנהלים של החברה. זה דבר ידוע שעסק כלשהו, אם הוא מצליח, הוא כנראה עובד חכם. אדם אשר רוכש זיכיון בעצם רוכש את חוכמת העסק ומחויב לפעול לפיה. אם אומרים שצריך לצלות את ההמבורגר 7 דקות, זה הולך להיות רשום בחוזה, וזה יהיה 7 דקות ולא 8 דקות, ואפילו לא דקה אחת נוספת. למה. כי מישהו בדק את זה וקבע והחליט ויש לזה משמעות מבחינת הטעם, הדרישות של הלקוחות ועוד.

 

מי עוזר לך לבנות סניף זכיינות?

כל סניף של זכיינות כפוף למנהלי החברה בעלי הזיכיון. למי שרוכש את הזכיינות יש בסיס להישען עליו. ראשית הוא חייב לעצב את העסק שלו בדיוק כמו כל סניפי המותג, וזה חלק מההסכם בינו ובין בעלי המותג. דבר נוסף הוא נמצא בפיקוח ובהנחיה של מומחים מטעם בעל הזיכיון כדי להבטיח שהכול הולך להתנהל בדיוק כמו שכתוב בתקנון. השיטה שבנתה את המותג היא המניעה את העסק קדימה. היא זו שגורמת לו להיות עסק מוצלח ולכן חשוב מאוד שהזכיין ימלא אחר כל ההוראות הללו כלשונן.

  
מאמרים נוספים :

» זכיינות למכירה - כיוון מוצלח

זכיינות למכירה – כניסה לעולם של הגדוליםמי לא רוצה לפתוח עסק ולהיות כבר על ההתחלה אחד מהגדולים ? מי לא רוצה לבטל את סיכוני הלידה ולהיות שם מנצח מההתחלה ? כיום ישנה אפשרות לעשות זאת. כל מה שצריך זה להחליט מה הכיוון ולמצוא זכיינות למכירה.זכיינות למכירה ?זכיינות למכירה היא בעצם...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית זכיינות למכירה - כי זה מה שאתם רוצים באמת
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com