הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ז'אנרים חדישים של משחקי מחשב PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אריאל   
ראשון, 19 פברואר 2012 12:52
כל אחד ואחד משחקים במשחקים באינטרנט – מדובר בסגנון משחק אהוד שכל אדם יכול להיכנס אליו. אלו הם משחקים שאפשר לשחק באינטרנט, בחינם וללא מאמץ, ומה שמאפיין אותם ברוב המקרים זה הסגנון הקל שלהם: אפשר להטעין, לפתוח במשחק, להשתעשע ולסיים אותו תוך דקות בודדות. כבר לא מדובר בנחלתם של הדור הצעיר, גם מבוגרים נהנים ממשחקים וענקיות תעשיה ספורות אף מציעות לעובדיהן לשחק בזמן הפסקותיהם לצורך הגברת היעילות והנחת מהעשייה. בהמשך נסקור מינים חדשים של משחקי רשת שצצו בזמן האחרון.

משחקי רשת שיועדו לכל האנשים

אחד המשחקים הידועים שנוצרו לטובת כל אחד מכונה באבלס והוא זוכה ל תהילה מחודשת בימינו. זהו משחק ותיק, שבו יורים בועות בצבעים שונים, מנסים לשמור על דיוק ולהרכיב רצפים של צבעים זהים. מדובר במשחק מאתגר, שנהנים ממנו גם ילדים וגם מבוגרים יחדיו – והוא כולל ורסיות שונות ומשונות כיום: החל מבאבלס הכולל דמויות מפורסמות ועד למהדורות מאתגרות מאוד שדרושה מומחיות משמעותית כדי לנצח בהם. למותר לחפש משחקי באבלס באינטרנט ולמצוא וריאציות רבות למשחק הממכר הזה.

משחקים עבור בנות

מחקרים מראים שבנות משחקות במשחקי מחשב לא פחות מבנים, ולעיתים אף יותר. יחד עם זה, רצונותיהן מבחינת משחקים עלולות להיות מעט שונות, ובגלל זה ישנם בשוק משחקים מיוחדים שיועדו לבנות. בהתאם לכך, ניתן למצוא בשוק משחקי הלבשת בובות שבהם הבנות רותמות את כישוריהן האסתטיים ומעצבות אאוטפיט עבור הדמות שבמשחק. סגנון מוכר נוסף הוא משחקי אהבה שבנוי למעשה ממשחקים בעלי סגנונות מרובים, כשהמשותף בהם הוא העיסוק ברומנטיקה – לרווחתן של הבנות. מדובר במשחקים העוסקים בתסריטים של סיפורי אהבה וזוגיות, אליהם הבנות יוצרות חיבור רגשי.

משחקים ספורטיביים מסוגים שונים

אם בפסקה הקודמת דיברנו על משחקי בנות, הרי שגם הבנים זוכים למשחקי מחשב רלוונטיים לטעמם האישי. לדוגמא, משחקים העוסקים בספורט הם מפורסמים במיוחד בקרב הבנים, וכך ניתן למצוא משחקי כדורסל ומשחקי כדורגל – ענפי הספורט המוכרים ביותר בארץ – במגוון גרסאות רשת שונות. גם ענפי ספורט ידועים פחות זוכים למשחקים משלהם – טניס, מרוצי מכוניות, שחיה וענפים רבים אחרים. לדוגמא, על אף שאינו ספורט פופולרי בישראל, מעריצי רוגבי יכולים למצוא משחקי דפדפן המתאימים לטעמם.

זכינו לראות שקיימים משחקי דפדפן מרובים המתאימים לכל אחד מאיתנו. למה להמשיך לחכות? הפעילו את הדפדפן שלכם, הריצו חיפוש על סגנון המשחק האהוב עליכם ושחקו!
 
מאמרים - עמוד הבית אינטרנט ומחשבים שירותי מחשוב ז'אנרים חדישים של משחקי מחשב
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com