הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
חברת צמיגי טויו חברה אקולוגית PDF הדפסה דוא
חברת צמיגי טויו חברה אקולוגית - 2.5 out of 5 based on 2 votes
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י צמיגים טיירדיל   
שבת, 27 ספטמבר 2014 19:42

צמיגי טויו משיקעה מאמצים רבים על מנת לפתח מוצרים ידידותיים לסביבה אשר נחשבים למובילים במושגים של מניעת התחממות גלובאלית, שמירה על משאבים ומיחזור משאבים וכל זה לצד בטיחות ונוחות. תוכנית הפעולה של צמיגי טויו כוללת את הפיכת כל המוצרים שלה לידידותיים לסביבה עד שנת 2015. חברת צמיגי טויו טבעה את המושג טקאולוגיה, מושד המשלב את שתי המילים טכנולוגיה ואקולוגיה והוא סמל של לפעולות החברה בתחום הסביבה.

השימוש בצמיגים חסכוניים בדלק הופך לנפוץ. צמיגים מסוג זה מסייעים להפחתת צריכת הדלק והפחתת הנזק הסביבתי. מכיוון שהצמיגים נדרשים להציג חיסכון בדלק וביצועים בטיחותיים במקביל, יזמה חברת צמיגי טויו סימון מיוחד לצמיגים הנמצא בשימוש באירופה וביפן. המותג החסכוני בדלק של צמיגי טויו נקרא נאנואנרג'י. הצמיגים מסדרה זו הציגו ביצועים מרשימים במבחנים אשר נערכו ביפן ומאז פותחו מספר גרסאות מתקדמות יותר במסגרת הסדרה אשר הופצו ביפן ובאירופה. בקרוב צמיגים אלו יופצו גם באיזורים נוספים.

באופן מסורתי תעשיית הצמיגים נחשבת לתעשייה מזהמת:

א. ראשית כל זה מתחיל בתהליך הייצור המזהם.

ב. שנית השימוש עצמו של הצמיגים בכלי רכב היוצרים זיהום ותורמים לאפקט החממה.

ג. סיום החיים של הצמיג נחשב גם הוא למזהם.

צמיגי טויו מצאו שיטות להפחתת הזיהום וצריכת האנרגיה בתהליך הייצור וכך הן הפכו את הצמיגים למוצר בעל אימפקט סביבתי נמוך יותר. שנית הצמיגים שלהם מסייעים לחיסכון בדלק ויש להם יעילות אנרגטית גבוהה לכן הם תורמים גם בהיבט הזה להפחתת הזיהום ופליטת גזי החממה. ומבחינת סיום החיים של הצמיגים כיום פועלים מפעלי מיחזור צמיגים בכל רחבי העולם, וגם בישראל, כעסק עצמאי רווחי.

צמיגי טויו הוכיחה כי במקום בו נפגשים קהילה, עסקים, טכנולוכגיה ומודעות סביתית צומחות יוזמות גדולות ומבורכות. אני באופן אישי שמח לדעת שיצרן הצמיגים שלי עושה את מירב המאמצים על מנת להפחית את רמת הזיהום בעולם ואת הנזקים הסביבתיים הנוצרים מפליטת גזי החממה. הנאמנות של חברת טויו לסביבה גורמת לי להיות נאמן בתור לקוח לצמיגים של חברת טויו. לחברת צמיגי טויו קרן הגנה סביבתית אשר העניקה עזרה לארגונים שונים בתחום הסביבה מזה שני עשורים. צמיגי טויו היו פעילים מאוד בעזרה לאחר רעידת האדמה הקשה שפקדה את יפן  נדמה שישנה מערכת יחסים הדדית בין עסקים וקהילה אשר מטיבה עם כולם – השמירה על הסביבה היא אינטרס כלכלי ברור של חברת צמיגי טויו. הצמיגים של חברת טויו נחשבים לאיכותיים וברמה גבוהה, הם מוכרים מאוד בתחום הספורט המוטורי. העובדה שהם ידידותיים יותר לסביבה מצמיגים אחרים היא מבחינתי עוד יתרון המתווסף ליתרון האיכות שכבר ידוע שיש לצמיגי טויו.

 
מאמרים נוספים :

» צמיגי טויו – איכות יפנית

חברת צמיגי טויו היא חברה יפנית ואיכותית ביותר אשר מייצרת מגוון רחב מאוד של צמיגים מעולים לכל סוגי הרכבים. החברה נוסדה בשנת 1945, כלומר, מיד לאחר מלחמת העולם השניה, והיא ידועה במיוחד בצמיגים האיכותיים שלה ובסטנדרטים הגבוהים שלה. כיום, חברת צמיגי טויו היא החברה במקום ה-12 בעולם...
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות חברת צמיגי טויו חברה אקולוגית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com