הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
חדש בישראל – בובות עם רקמה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י hen   
חמישי, 02 אוגוסט 2018 09:31

בובות עם רקמה – עוד מתנה מקורית ומרגשת מעולם המתנות המודפסות, עכשיו חדש בארץ ביבוא בלעדי ניתן להשיג בובות יפהפיות עם הדשה אישית.

 

מתנות רקומות בהקדשה אישית הפכו זה מכבר למוצר פופולארי ומבוקש, לכל אחד נעים לקבל מוצר שנראה כאילו ייצרו אותו במיוחד עבורו. מגבות, בקבוקים, כוסות ועוד מוצרים רבים הפכו למוצרים שכיחים במיוחד בעולם ההדפסות והרקמות האישיות, באופן בלעדי וחדשני, ניתן להשיג רמה אישית על בובות, כמה מהנה לקבל בובה כמתנה, בובה יפהפייה, רכה ונעימה למגע, שעליה כתוב שמו של מקבל המתנה יחד עם הקדשה אישית, מתנה כזו מתאימה בעיקר לילדים שנהנים לשחק בבובות פרווה, אולם גם לנוער ולמבוגרים יכולה בובה עם רקמה להוות מתנה שנעים לקבל, כל אחד ייהנה לקשט את המיטה או המדף בחדרו על ידי בובה רכה שרקומות עליה מילות הערכה חמות.

 

איך בוחרים בובה עם רקמה – כל השלבים בדרך למתנה היפה ביותר.

 

בובה רקומה היא מתנה מקורית שנעים תמיד לקבל, לא מדובר בעוד מוצר שנקנה בחטף וניתן להחליפו באמצעו פתק ההחלפה במוצר משופר ומועדף יותר, מדובר במתנה אישית שהושקעה בה מחשבה ורצון טוב, כך מתנהל התהליך:

 

 

  • ראשית, בחר בובה מדגם שמתאים למקבל המתנה, אם מדובר בילדה צעירה, קל יהיה לה להתאים לה בובה וורודה, לאנשים בוגרים יותר, כמו חיילים, נערים או נערות בתיכון, תתאימו בובה בוגרת יותר שתשתלב בעיצוב החדר שלהם.
  •  החליטו לגבי ניסוח מילות ההקדשה אותם תבקשו לרקום על הבובה, ההקדשה יכולה להיות בכל נושא, בהתאם לאירוע ולמקבל המתנה, ברכה לילדה צעירה לרגל יום ההולדת, איחולים למתבגר לרגל סיום שנות התיכון, או ברכות לחייל שלכם שאתם עומדים להיפרד ממנו לתקופה ארוכה, הכול יכול להיות רקום על הבובה שתרכשו.
  • לפני שמבצעים את מלאכת הקמה על הבובה עצמה, עורכים סקיצה, בשלב זה תוכלו לראות כיצד תראה הבובה לאחר ביצוע הרקמה, תוכלו לבצע שינויים בשלב זה עד שתהיו מרוצים מהמראה, תוכלו לבקש לשנות את הגופן בו יודפס הרקמה, תוכלו לשנות את הגודל בהתאם למראה הרצוי, כמו כן, תוכלו לשפר גם את הניסוח, לא תמיד הניסוח נראה זהה על הדף ועל הבובה, לעתים, אחרי שתראו את הסקיצה, תרצו להוסיף או לשנות מילה בניסוח ההקדשה.

 

בובה עם רקמה היא מוצר חדשני בישראל, רכישת בובה עם רקמה בתוספת הקדשה ומילות הערכה חמות ליקרים לכם, יכולה להיות מתנה מקורית ומגוונת רק במתנות קטנות https://www.littlegifts.co.il

 

התחברות לאתרקרא עוד..

אתר המרכז מאמרי אומנות. גולשים יכולים להרשם ולהוביך מאמרים.

מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il

עוד בנושא...

Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com