הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
חוגגים את חופשת הפסח עם מתנפחים להשכרה! PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י Trampolino   
ראשון, 15 אפריל 2018 09:54

אביב הגיע, פסח בא, ואיתו גם הזמן הפנוי הרב שאתם תוהים מה עושים איתו! כל יום של חופש עם הילדים מסתמן כאתגר, זאת מאחר ואתם צריכים למצוא להם תעסוקה הולמת. לא אחת, אתם כהורים מתייאשים ולא מוצאים פעילויות ראויות, הילדים בורחים למסכים וכך החופש נגמר לו בחוסר מעש. רגע לפני שגם אתם מכתירים את חופשת הפסח כמאתגרת יותר ממה שהיא באמת, למה שלא תיהנו משירות של מתנפחים להשכרה?


חופש ארוך והשעמום גובר? מפעילים את הילדים!


חופשת הפסח הינה חופשה ארוכה עם פוטנציאל להיות מהנה מאד! חלק גדול מההורים גם הוא יוצא לחופשה, כך שזו הזדמנות נהדרת להפעיל את הילדים ולהעינק להם רגעים יפים מעונת האביב הקסומה. הגיחה למרכזי הקניות מיצתה את עצמה, גם על צפייה בסרט סימנתם V, ונדמה כי תקציב ההוצאות לחופשה עומד להסתיים. מתנפחים להשכרה יכולים להשתלב אצלכם בחצר, בפארק שכונתי גדול ואפילו במועדון ילדים!


לא עוד ישיבה אל מול מסכים, קופצים!


אם ישנה בעיה המאפיינת את הילדים של שנת 2018, הרי שהיא הישיבה הממושכת אל מול מסכי האייפד, המכשירים הסלולארים והטלוויזיה. חופשה ארוכה כמו חופשת הפסח רק מעודדת את הילדים להיות צמודים אל המסכים, תוך שהם מפעילים את גופם פחות ופחות. מתנפחים להשכרה יכולים להוציא גם אתכם וגם את הילדים מרוצים: אתם תזכו לראות את הילדים שלכם בפעילות דינאמית ופיסית, ואילו הם יקפצו מאושר ושמחה! המתקנים המתנפחים מעודדים את הנעת הגוף, רוקמים דרכם קשרים חברתיים והם גם מוציאים המון אנרגיה!


התארגנו כמה משפחות ותיהנו מאירוע אביבי מושלם!


אז איך נית ליהנות משירות של מתנפחים להשכרה? תוכלו להתארגן כמה משפחות של חברים או בני משפחה לפעילות אביבית משותפת! הפורמט בו המון משפחות דבקות הוא של בתים מארחים: בכל פעם מארחת משפחה אחרת כמה משפחות לאירוע אביבי מהנה. את המתקנים המתנפחים תוכלו לשלב באירוע וכך להעניק לילדים רגעים נטולי שעמום הגדושים בדינאמיות והנעת הגוף. הפכו את חופשת הקיץ לחופשה נעימה ומלאה בזיכרונות נפלאים!


 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי חוגגים את חופשת הפסח עם מתנפחים להשכרה!
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com