הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
חופשה משפחתית באילת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
חמישי, 10 אוגוסט 2017 17:14


בתקופה של חודשי הקיץ הורים רבים אורזים את הילדים שלהם ואת עצמם יחד עם כל הציוד הנדרש אל עבר בילוי משפחתי בעיר הדרומית ביותר בארץ, הלא היא אילת החמה. מלבד האתגר הזה של נסיעה ארוכת שעות עם ילדים חסרי מנוח ברכב שהולך ומתחמם.

ישנו גם האתגר הזה אשר אומר כי ילדים אשר יהיו כמה שיותר עסוקים בפעילויות מהנות הם יהיו גם ילדים אשר פחות יטרידו את אבא ואמא שיוכלו ליהנות בעצמם קצת מן החופשה השנתית שלהם לה ציפו כה רבות. מה כבר אפשר לעשות בעיר שבה יש רק מצפה תת ימי, שני קניונים והרבה מאוד חול ומזג אוויר חם? בהנחה שכבר עברנו על פני יתר הדברים, תמיד שייט באילת יכול להיות הדבר הזה שכיף לעשות ביחד בתור משפחה, וגם ללא ילדים כלל.

 

בילוי נהדר עם הילדים

מה כבר יכול להיות סוד הקסם של שייט בעיר האילתית? קודם כל חייבים להבין כי בתור עיר של נופש זה די מתבקש לצאת אל עבר פעילויות שהן בעיקרן ימיות. זה אומר לצאת אל צלילה מקצועית או אל אזורים שבהם אפשר לעשות קצת שצלילה עצמאית עם שנורקל פשוט, לצאת אל שחייב נעימה במים של הים ואפילו לצאת אל שייט אבובים מלא באדרנלין.

פעילויות ספורטיביות משתנות להן לפי רמת האתגרים שאותם מחפשים, ואם מדובר במשפחה שכוללת גם ילדים קטנים ניתן לחפש אחר שייט לאילת שבו גם הילדים יוכלו ליהנות מנוף הים יחד עם מוזיקה טובה, ארוחה טעימה והרבה כחול בעיניים. כך, בסופו של דבר מעבירים כמה שעות נאות על גבי יאכטה מפנקת, אם ביחד עם קבוצה גדולה יותר או על ידי יציאה אל שייט משפחתי אינטימי יותר.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com