הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
חושבים על אירוע בפסח PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י צלם מגנטים   
רביעי, 03 אפריל 2019 07:02

שמתכננים אירוע הדבר האחרון שחושבים עליו הוא תכנון של האירוע בימי פסח,

 יש כמה סיבות בגלל לא חוגגים את האירוע בפסח הסיבה העיקרית היא עניין החמץ, בטוח שלכל אחד מאיתנו יש במשפחה הרבה אנשים שלא אוכלים חמץ ואולמות האירועים לא כל כך רוצים להכשיר את האולם שלהם באופן מלא מחמץ רק בגלל פסח. 

אבל יש אירועים שאין ברירה וגם הכי כיף לחגוג וזה כניסה של עוד ילד חדש אל חיק המשפחה ובאירועים כאלו שאתם חוגגים יש דברים שלא מוותרים במיוחד שמדובר על ברית מילה.

באירוע ברית תמיד כדאי מאוד להזמין צלם מגנטים לברית שיגיע ויצלם את האורחים שלכם ואת האירוע ויפיק להם מזכרת מיוחדת מהאירוע של הבן החדש שנולד.

אז למה כדאי להזמין שירות של מגנטים לברית ? 

יש לא מעט סיבות בגלל כדאי מאוד להזמין שירות של מגנטים לברית וכמובן הסיבות האלו הן גם ההצדקה לא לוותר על השירות הזה ביחס להרבה דברים אחרים שאפשר לעשות באירוע כמו ברית מילה .

1. העלות של צילום מגנטים בתור אטקציה היא זול מאוד ביחס לאטרקציות אחרות שאפשר להשיג לאירוע. 

2. מדובר באטרקציה ובמזכרת מיוחדת שאותה האורחים שלכם בטוח ישמרו, כי אחרי הכל הם מופיעים בתמונה וזה לא כמות לתת קופסה קטנה עם שקולדים אלא משהו שבאמת האורח מחכה לו ורוצה לקבל אותו.

3. האטרקציה מכילה בתוכה אפקט עם ערך מוסף של צילום, מי לא רוצה שתהייה ו עוד זווית צילום באירוע, אחרי הכל גם עם זה צלם מגנטים חובבן  עדיין תוכלו לקבל ממנו תמונות למזכרת.

4. אפשרות של שילוב שצלם המגנטים בברית יהיה גם הצלם סטילס של האירוע שלכם במקרה כזה כדאי מאוד להזמין צלם מגנטים מקצועי ומיומן עם ניסיון בצילום אירועים גם אם העלות של זה תהייה קצת יותר גבוה.  


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com