הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
חוששים מכתיבת עבודה אקדמית? אין באמת סיבה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שלישי, 02 אפריל 2019 14:22

כאשר מעמיקים ומנסים להבין את הקווים המאפיינים את העבודות האקדמיות, מגלים כי ישנם יתרונות ברורים למטלות סיום מסוג עבודות אקדמיות. גם אתם סובלים מחרדת בחינות ושונאים לשנן חומרים? אתם יכולים להפסיק לדאוג!

1.לחץ בחינות לא רלוונטי במקרה זה

כשאתם נבחנים במטלת סיום מסוג עבודה אקדמית, אתם יכולים להיות שקטים כי לא תתקוף אתכם חרדת בחינות. ישנם לא מעט סטודנטים שסובלים מהתופעה, כאשר לא מעטים מהם אפילו לא מודעים לכך. אם אתם חשים לחץ, בלאק-אוואט ותחושה כללית מאד לא נעימה לאורך הבחינה באולם ההרצאות, גם אתם סובלים מחרדת הבחינות.

כשאתם כותבים עבודה לעומת זאת, אתם לא נמצאים תחת זכוכית מגדלת ולא עובדים תחת מגבלה של זמן קצוב. את העבודה האקדמית כותבים בהדרגה, בתנאים הנוחים לכם ובשעות הנוחות לכם.

2.כותבים, מוחקים, מנסחים, עורכים

כשאתם נבחנים באולם ההרצאות, יש לכם פרק זמן קצוב להשיב על השאלות. מאחר ומדובר על פרק זמן קצר יחסית – בין שעה לשלוש שעות, לא תמיד אתם מצליחים להביא את עצמכם לידי ביטוי כפי שהייתם רוצים. התוצאה המון פעמים היא איבוד נקודות על ניסוח שאינו בהיר או תשובה שאינה נרחבת ומקיפה. עם עבודה אקדמית לעומת זאת, אתם יכולים לכתוב, לשכתב, לנסח מחדש ולערוך את העבודה רגע לפני שאתם מגישים אותה.

3.החומר פתוח ואתם חוסכים דאגות

עם עבודה אקדמית אתם לא צריכים לשנן חומרים! אתם עובדים אל מול חומר פתוח, קוראים מאמרים, מסכמים אותם ויוצקים את העיקר אל תוך העבודה שלכם. כידוע, כשאתם נבחנים במבחן בכיתה, אתם צריכים להגיע עם כמויות אדירות של מידע שמאוחסנות אצלכם בראש, כאשר לא תמיד אתם מצליחים לרענן את זיכרונכם ולהביא לידי ביטוי את הידע הנחוץ לכם.

4.יש לכם סיוע הזמין לכם בכל עת

עם כתיבת עבודות אקדמיות אתם פשוט לא לבד, בשום שלב! במבחנים כידוע, יש לכם אך ורק את עצמכם אל מול טופס הבחינה. כל עוד אתם נדרשים להגיש עבודה אקדמית, יש לכם את האפשרות להסתייע בחברות חיצוניות המציעות שירותי כתיבה וסיוע במחקר. כך, כל עוד אתם מוצאים עצמכם בקושי בניסוחים בהירים או מחסור בזמן – יש מי שישמח לסייע לכם!


 
מאמרים נוספים :

» סיוע אקדמי? רק מחברה מקצועית ולא מאדם פרטי

תקופת הלימודים שלכם היא תקופה שאורכה בין שלוש לארבע שנים. הסבירות כי תזדקקו לסיוע אקדמי חיצוני קיימת, כך שכדאי שתדעו כבר מעכשיו כי ההמלצה החמה היא לעבוד אל מול חברה מקצועית וגדולה, ולא אל מול אדם פרטי.לכותב יש בלת"מ? יש מי שמגבה אותו:בסופו של דבר מי שכותב לכם את העבודה האקדמית...

» מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות מרקיעות שחקים ובמקביל סטודנטים נדרשים לממן את עצמם ואת התואר האקדמי, לא מעט סטודנטים...

» עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות

עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות סיבות רבות עשויות לגרום לסטודנטים לבקש עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות. יש מי שעבורם עצם המחשבה על ההכרח להגיש עבודה אקדמית קולע אותם למצוקה חריפה, עד כדי חוסר יכולת לתפקד. היא צורך חיוני עבור סטודנטים רבים- חלקם בשל קוצר או חוסר זמן וחלקם בשל קושי...
מאמרים - עמוד הבית לימודים וחינוך לימודים כללי חוששים מכתיבת עבודה אקדמית? אין באמת סיבה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com