הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
חמישה טיפים מנצחים לבחירת מכון עיסוי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שני, 04 מרץ 2019 08:37

לפניכם, חמישה טיפים בדרך אל מכון עיסוי אחד:

1.ניסיון המעסים

הדבר הראשון שחשוב בעיקר לבדוק כשאתם מחפשים עיסויים מפנקים בחיפה, הוא מהו הניסיון של המעסים במכון. שוב ושוב עולה הדילמה והיא האם לבחור אוטומטית במעסים מנוסים, או שניתן ליהנות מעיסוי הניתן גם ממעסים קצת פחות מנוסים. מטבע הדברים, ככל שהמעסה יותר מנוסה, כך הוא יכול להעניק לכם עיסוי מקצועי וממוקד יותר. במידה ואתם מעוניינים לקבל עיסוי רפואי למשל, לניסיון יש משקל רב.

2.מגוון הטיפולים המוצע

כל אדם מעוניין לקבל עיסוי אחר. לכן, כשאתם בודקים אפשרויות לגבי עיסויים בחיפה, בדקו האם העיסוי שאתם מעוניינים בו מוצע דרך המכון. ככל שמוצעים יותר עיסויים, כך טוב יותר – זאת פשוט מאחר ומגוון האפשרויות הפתוח בפניכם רחב יותר. העיסויים הפופלארים ביותר המוצעים כיום במכונים השונים כוללים את העיסוי השוודי, שיאצו, תאילנדי ואבנים חמות.

3.חבילות, דילים ומחירים

ואי אפשר להתעלם מפרמטר נוסף: המחיר שאתם צריכים לשלם עבור העיסוי. שימו לב: בשום פנים ואופן לא מומלץ לכם לבחור בעיסוי הזול ביותר שאתם מוצאים, פשוט מאחר והזול מתגלה לא פעם כיקר ביותר. עיסוי מפנק בחיפה צריך להיות מתומחר בעלות ממוצעת – כזו התואמת את מחירי השוק. התעניינו לגבי המחיר הניתן עבור עיסוי באורך של 40 דקות, שעה ושעה וחצי. כמו כן, לעתים תופתעו לגלות כי ישנה גם אפשרות לרכוש מספר טיפולים מראש – מה שעתיד להוזיל לכם את העלות עבור כל טיפול.

עם זאת, ישנם טיפולים שונים כדוגמת עיסוי אירוטי, שלא ניתן לרכוש בעבורם כרטיסיית טיפולים.

4.המלצות והשמצות

כשאתם מחפשים מכון עיסוי מומלץ, הדבר הטבעי ביותר שתוכלו לעשות הוא לחפש המלצות באינטרנט. ואכן, כדאי גם לכם לנסות ללקט כמה שיותר המלצות על מכון המציע מאסז ועיסויים שונים. המלצות יכולות לכוון אתכם אל המעסים הטובים ביותר ואל המכונים המומלצים ביותר, בעוד השמצות על מקומות לא מומלצים יכולים למנוע מכם עוגמת נפש, אכזבה והוצאת כספים מיותרת.

5.זמינות התורים

וחשובה לא פחות – הזמינות. במידה ואתם רוצים לקבל עיסוי בחיפה בעוד יומיים וזמינות התורים היא רק לעוד שבועיים – הרי שמכון העיסוי לא רלוונטי אליכם. לעתים, ישנו רצון לקבל את העיסוי מעכשיו לעכשיו – בעיקר כשמדובר על עיסויים רפואים. לכן, הבטיחו מראש כי המכון יכול לקבל אתכם בהקדם האפשרי.


 
מאמרים - עמוד הבית רפואה טיפולים ועיסויים חמישה טיפים מנצחים לבחירת מכון עיסוי
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com