הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
חסכון מקומי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 24 יולי 2018 12:13

קנייה של מיטה זוגית עם ארגז תחסוך המון מקום לאנשים, שגם כך חיים בצפיפות גדולה

הבתים המודרניים מאפיינים בהרבה מאוד צפיפות. צפי גידול האוכלוסייה גורם לכך שהבנייה המודרנית היא הרבה יותר חסכונית וצפופה על מנת להצליח להכניס כמה שיותר דירות אל תוך בניין אחד. לכן, כל עניין עיצוב הפנים השתנה לחלוטין בשנים האחרונות, כשהדגש הוא על פונקציונאליות וניצול מלא של מקום.

לאור הטרנד המעניין הזה, הרבה מאוד מוצרים משרתים כמו סוגים של מטרות, והדגש הוא על יופי, אך בשילוב של פרקטיות בשטח. כך למשל, מיטה זוגית עם ארגז מצעים הפכה להיות מוצר שהוא טריוויאלי לחלוטין. ארגז המצעים מאפשר לאנשים לאחסן הרבה מאוד ציוד מתחת למיטה ולחסוך מקום בארונות, כך שזה חשוב ויעיל מאוד.

כאשר קונים מיטה זוגית עם ארגז מצעים צריך לבדוק היטב את כל הנתונים ולא להתפשר על איכות. למיטות זוגיות יש גודל סטנדרטי של 2.00 אורך על 1.60 רוחב, אך כמובן שכל אחד יכול לקנות את המיטה המועדפת עליו ולהוסיף עוד כמה סנטימטרים לנוחות. עם זאת, מרבית המוצרים המשלימים מגיעים בגודל הזה, לכן כל חריגה היא אתגר חדש.

ניצול מקסימלי

הארגז מוכיח את עצמו כמאוד יעיל, כאשר הוא נותן מקום לכל המצעים, אך לא רק. אפשר להכניס לא מעט מוצרים לארגז שכן הוא מרווח ונוח לשימוש. מדובר בעוד ארון לכל דבר ועדיף לשים בו דברים שמשתמשים בהם פחות, שכן מדובר במקום שהוא פחות זמין.

שימוש מקסימלי במקום עומד כיום בראש של כל מעצב פנים, גם בפרויקטים ביתיים וגם בפרויקטים מסחריים. מקום ריקים נראים פשוט לא טוב, וכאשר יש אלמנט שמוסיף לכל חלל קטן, כל המקום נראה הרבה יותר טוב. השילוב של מיטה וכלי אחסון הוא חשוב כיום בכל בית ונותן לאנשים חסכון חשוב של מקום.


 
מאמרים נוספים :

» מיטה שבה לא רק ישנים

מיטה היא אחד מן הרהיטים שדי ברור מראש כי רוכשים עבור כל חדר של שינה, כשאר הדגמים של המיטות כל הזמן מציעים סוגים שונים של שיפורים כדי להתאים את עצמם אל הדרישות המשתנות. אולם, דרישה אחת עדיין נשארה באותה הצורה גם לאחר שעשרות של שנים בהן יוצרים דגמים משוכללים של מיטות בכל העולם,...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com