הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טאץ' ספציפי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
ראשון, 07 אוקטובר 2018 10:32

לכל חומר יש את הצבע המתאים לו, וכך כדי לצבוע גדר בצורה נכונה, יש לבחור את הצבע המתאים

אם יש דבר אחד שהוא משותף לכל הבתים הפרטיים באשר הם, זוהי גדר היקפית. זה רק טבעי שתהיה הפרדה בין שטח פרטי לשטח ציבורי ובדרך כלל זה נעשה באמצעות גדר כזו או אחרת. יש הרבה מאוד סוגים של גדרות, כאשר הדגש הוא בדרך כלל על גדר נוי. יש חומרים רבים ממנה אפשר לייצר גדר יפה, אך מה שלא פחות חשוב זה התחזוקה.

גדר נמצאת בחלק החיצוני של המבנה, ולכן סופגת הרבה יותר נזק של בלאי עם הזמן. בדרך כלל, הגדרות עשויות ממתכת, ברזל, עץ או פלסטיק, ואלו חומרים שלא מחזיקים הרבה זמן כאשר הם סופגים נזקים של גשמים וחום קיצוני. אפשר לנקות את הגדר כדי להשיג מראה יפה יותר, אך רק צביעה תקופתית תחזיר את הברק ותחזק את החומרים מבפנים.

ביצוע צביעת גדר חייבת להתבצע באופן חכם ומתאים. לכל חומר יש את הצבע המתאים לו מבחינת תרכובת, וכזה שיכול להאריך את חייו, מכיוון שהוא יכול להיכנס לסיבים ולטפח אותם מחלקו הפנימי. בחירת הצבע צריכה להיות מושכלת ובתיאום עם אנשי מקצוע שיודעים לתת את העצה הנכונה.

להבין את החומר

חברות הצבע עבדו קשה בשנים האחרונות כדי לייצר צבעים איכותיים המתאימים לחומרים שונים באופן ספציפי. חומר שמתאים לפלסטיק לא עובד באותה צורה על מתכת. לכן, כאשר רוצים לבצע צביעת גדר יש לדעת את החומר, להבין אותו, ולקחת את מה שהכי טוב לו.

הצביעה יכולה להיעשות באופן פרטי, אם לאנשים יש יכולת וזמן פנוי. עם זאת, ביצוע אישי יכול להסתיים עם פגמים שונים, שכן צביעת גדר היא אינה כמו צביעה של קיר. לכן, עדיף לתת את העבודה לאיש מקצוע שיעשה אותה ביעילות ובזריזות. זה שווה את העלות הנוספת.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com