הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טבעות אירוסין מהבורסה גם בפרק ב'! PDF הדפסה דוא
טבעות אירוסין מהבורסה גם בפרק ב'! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י diamor   
רביעי, 04 אפריל 2018 10:21

לאהבה אין חוקים, אין גבולות ואין מדינה. בדיוק מאחר והאהבה היא הסוד הגדול ביותר והכוח החזק ביותר, לא מעטים אלו שסיפור האהבה הראשון שלהם לא הסתכם בחיים זה לצד זו לנצח. ישנם המון אנשים שגילו את האהבה הגדולה שלהם דווקא בפרק ב'. מאחר ומדובר על אהבה גדולה כל כך, חיים בזוג ללא תווית פורמלית לא תמיד מספיקים, והרצון לחגוג את אותה אהבה הגיע בדמות חתונה נוספת. גם אתם מצאתם את סיפור האהבה שלכם בפרק ב'? דעו כי טבעות אירוסין מהבורסה יכולות ללוות גם את סיפור האהבה שלכם. גברים יקרים, זיכרו כי טבעת שאתם רוכשים בפרק ב' אינה שונה מרכישת הטבעת בפרק א'!


תמיד אישה, תמיד טבעת אירוסין:


הדרך להגיע אל לבה של אישה אינה דרך סבוכה, אלא מדובר על דרך ידועה מראש: העניקו לה תשומת לב, שקפו בפניה כמה אתם אוהבים ועד כמה היא משמעותית עבורכם. גם אם החלטתם להתחתן ברבנות וגם אם בנישואים אזרחיים, טבעת אירוסין חייבת להיות חלק מעסקת החבילה. טבעת האירוסין היא סמל, ועל מנת להנציח את הכוונות הטהורות שלכם וגם על מנת לשקף עד כמה אתם אוהבים, אתם חייבים להעניק טבעות אירוסין מהבורסה. אין אישה שלא הייתה שמחה לקבל טבעת ואין גבר שלא היה רוצה לשמח את האישה שלו.


מעוניינים לקנות טבעת אירוסין ישירות מהבורסה לחצו כאן

משקיעים יותר או משקיעים פחות?


השאלה הגדולה שהמון גברים מציפים היא שאלת ההשקעה: האם מאחר ומדובר בפרק ב' צריך להשקיע פחות בטבעת? התשובה לכך שלילית. חשוב להבין תחילה מה היא "השקעה". ישנם הגברים שעבורם השקעה מתורגמת לכסף וגברים אחרים שעבורם ההשקעה היא כמה זמן הם חיפשו את הטבעת והעניקו לה תשומת לב. בכל הקשור לעלות הטבעת, הרי שתוכלו לבחור מראש בדגם צנוע יותר שהמחיר שלו צנוע יותר. במה כן עליכם להשקיע? בחיפוש אחר טבעת אירוסין מדוייקת שתתאים לבת הזוג שלכם. טבעת שלא ניכרת בה השקעה לא מרגשת, לא מפתיעה ולא יוצרת את ההילה הרומנטית שאתם רוצים לייצר.


קו מעוצב או נראות אלגנטית-קלאסית?


טבעות אירוסין מהבורסה תוכלו לרכוש גם כטבעות קלאסיות וגם כטבעות מעוצבות מאד. איזו טבעת בוחרים? הבחירה היא שלכם, או יותר נכון: של בת הזוג שלכם. כל גבר יודע מה בת הזוג שלו אוהבת, וזו הטבעת שהוא צריך לרכוש עבורה. לרוב, מאחר ומדובר על פרק ב', הדגמים הנבחרים הם מראש צנועים, נייטרלים ועדינים יותר. בעוד פרק א' היה מאופיין בהחצנה ובהתלהבות ראשונית, דווקא אלו שזוכים לאהוב בפרק ב' דבקים בקו מעודן יותר.


פרק ב' שלך וא' שלה? עליך להשקיע הרבה יותר!


חשוב לזכור: לעתים פרק ב' אינו חופף את שניכם, כך שישנם מקרים בהם הגבר זוכה לאהוב בפרק ב', ואילו עבור האישה מדובר בפרק א'. במקרים שכאלו חשוב לזכור כי ההשקעה חייבת להיות משמעותית יותר. אל תמנע מבת הזוג שלך את החוויה המרגשת של הצעת נישואין על פי כל חוקי הספר, טבעת ייחודית שנשלפת מולה וטקס גדול של אהבה. טבעות אירוסין מהבורסה תוכלו לרכוש במגוון רחב של מחירים ודגמים. מה בוחרים? אתם מחליטים! איך שלא יהיה, זיכרו כי האהבה שלכם משתקפת דרך הטבעת...


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית טבעות אירוסין מהבורסה גם בפרק ב'!
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com