הפוך לעמוד הבית
 • חיפוש מאמרים באתר
 • חיפוש ב Google
 • חיפוש ב Yahoo
טבעת אירוסין, תכשיט נצחי, כוונה נצחית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
ראשון, 27 ינואר 2019 11:19

זה לא שלא רכשת לבת הזוג שלך מתנות, אלא שזו הפעם הראשונה והיחידה בה תרכוש עבורה טבעת אירוסין. טבעת זו אינה רק תכשיט עיצובי, אלא סמל לאהבה נצחית. לפניך, מידע רלוונטי אודות המקום הבטוח ביותר לרכישת הטבעת, החשיבות של התעודה הגמולוגית וגם כמה טיפים חשובים לשמירת איכות הטבעת.

המשמעות של הטבעת: כוונה טהורה

בשונה מתכשיטים אחרים שלרוב ניתנים כמחווה רומנטית במועד מיוחד, טבעת האירוסין מתפקדת כאלמנט מרכזי בהצעה החשובה ביותר: הצעת הנישואין. טבעת אירוסין היא טבעת שאמחוריה כוונות טהורות, אהבה גדולה והצהרה על רצון לעשות יחד דרך משותפת. מאחר והטבעת היא תכשיט שמסמל נצחיות, חשוב שהיא גם תהיה עמידה ונצחית.

טבעות אירוסין מעוצבות ניתן לרכוש מכמה מוכרים וכמה חנויות:

 • חנויות תכשיטים מוכרות בישראל

 • חנויות בחו"ל המציעות למכירה טבעות אירוסין

 • מוכרים פרטיים העוסקים ביהלומים ותכשיטים

עם תכשיט כמו טבעת האירוסין כדאי להמר כמה שפחות וללכת על בטוח כמה שיותר. לכן, מומלץ מאד לבחור תחילה את חנות התכשיטים ורק לאחר מכן את הדגם הנבחר. לקט המלצות על חנויות נבחרות הידועות באמינות שלהן (זהב אמיתי, יהלומים אמיתיים), בשירות האדיב ובמענה המקצועי. מומלץ באופן כמעט חד משמעי לבצע את הרכישה בארץ מכמה סיבות:

 • שירות בעברית הוא שירות פשוט ונגיש יותר

 • קל ללקט מידע אודות מוניטין החנות

 • במקרה של תיקונים (הגדלה או הקטנה לטבעת), ניתן לקבל שירות במהרה

יהלומים: החברים הטובים, כאן כדי להישאר

כל טבעת אירוסין צריכה לכלול לכל הפחות יהלום אחד. בהתאם לתקציב העומד לרשותך, תוכל לבחור את הדגם המתאים ביותר – גם מבחינה כספית וגם מבחינת נראות הטבעת. ככלל, הטבעות המשובצות במספר יהלומים מתאימות לנשים המחפשות אחר טבעת מעוצבת, בעוד טבעת קלאסית לרוב תשובץ ביהלום אחד מרכזי.

בכדי להבטיח כי היהלום המשובץ על הטבעת אכן אמיתי, יש לדרוש בתעודה גמולוגית הניתנת במעמד הרכישה. בתעודה מפורטים כל המאפיינים של האבן, כך שניתן לדעת מהו ערכה.

איך משמרים את נראות הטבעת לאורך זמן?

אז איך באמת מבטיחים כי טבעת האירוסין תהיה תכשיט נצחי? מעבר לכך שישנה חשיבות לרכשיתה בחנות מוכרת, גם צריך לנקוט בשגרת תחזוק נאותה לטבעת. לפניכם, כמה טיפים חשובים:

 • מומלץ שלא לישון עם טבעת האירוסין

 • יש להוריד אותה לפני פעילות גופנית

 • לפני שימוש בחומרי ניקוי פעילים, מומלץ להוריד אותה

 • יש לנקות אותה באמצעות תכשירים ייחודיים אחת לשנה


 
מאמרים נוספים :

» ולמה שלא תמדדו יחד את טבעת האירוסין?

טיול רומנטי בפריז, הקרנה פרטית של סרט או ארוחה של שף פרטי? לעתים, המקום האידיאלי ביותר להציע בו נישואין הוא חנות התכשיטים בעצמה. אם גם אתה מחפש אחר ההצעה המיוחדת ביותר – גש עם אהובתך אל חנות התכשיטים:הצעה מפתיעה בהפתעה – בחנות התכשיטים:מה שתחילה הסתמן כאקט נועז מדי, הפך כיום...

» תן לבת הזוג שלך לבחור את טבעת האירוסין!

גם אם בעבר הענקת לה תכשיטים, הרי שהיא מצפה בעיקר לתכשיט אחד: טבעת האירוסין. הנטייה הטבעית של המון גברים היא לשמור את הצעת הנישואין בסוד, ובעיקר את זהות הטבעת. בפועל? תוכל לקצר את המסע הארוך שמחכה לך, תוך שתבטיח מעל לכל ספק שהיא תאהב את הטבעת. אם כן, למה פשוט שלא לשאול אותה איזו...

» לאילו נשים לא תתאים טבעת אירוסין מעוצבת?

הצעת נישואין היא הצעה שלא דומה לשום הצעה אחרת, ולא במקרה רבים מכנים אותה כ"אירוע הצעת נישואין". מדובר על אחד הרגעים המרגשים בחייו של כל גבר, ובטח בחייה של כל אישה. ההילה הזוהרת שמסביב להצעה וההבנה כי מדובר על אירוע מיוחד ונדיר, מביאה גברים רבים לבחור בטבעת מעוצבת להצעת...

» זוהרים כיהלומים: מה חשוב לדעת על יהלומים וטבעות אירוסין?

לא ניתן לדבר על ועל הצעת נישואין מבלי לדבר על יהלומים. הצעת הנישואין עבור המון גברים היא הפעם הראשונה שבה הם מעניקים יהלומים, כך שמדובר על רגע מרגש גם עבור הגברים ובעיקר עבור הנשים. רגע לפני שגם אתם מתחילים להתרשם מדגמים של טבעות לקראת ההצעה המרגשת, כדאי שגם אתם תכירו את...
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים צרכנות כללי טבעת אירוסין, תכשיט נצחי, כוונה נצחית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com