הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טבעת, הצעה וגברים מבולבלים: איך בוחרים טבעת? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מיגל   
שלישי, 13 פברואר 2018 15:19

 

 

 

 

 

 

התשובה החיובית לה מצפים הגברים הנרגשים במעמד הצעת הנישואין לא באה כל כך בקלות. על מנת לקבל את התשובה I DO, על הגברים לרכוש טבעת אירוסין מרהיבה שדרכה יהיה ניתן להעביר את הרגשות הכנים, האהבה הגדולה והרצון לצעוד יחד אל עבר חיים משותפים. גם אם אתם כעת מבולבלים, דעו כי רכישת טבעת אירוסין אינה באמת סבוכה כפי שנדמה. מה מצפה לכם בחנויות התכשיטים? דגמים של טבעות אירוסין זולות, דגמי פרימיום יקרים יותר ודגמים מעוצבים לצד דגמים קלאסים. אז איך בוחרים בטבעת אחת?


הכר את הטבעת הפופולארית ביותר

ראשית, חשוב להכיר את המגרש בו אתם עתידים לשחק. חלק בלתי נפרד מאותה היכרות מחייבת אתכם להכיר את הדגמים הפופולאריים ביותר של הטבעות. לצד טבעות מעוצבות המככבות בקטלוגים של קולקציות חדשות, גם ישנם דגמים שאינם תלויים בקולקציות או עונות, כאלו הן בדיוק הטבעות הקלאסיות. הטבעת הקלאסית היא טבעת שיכולה להיות מזהב צהוב או לבן, כאשר היא משובצת ביהלום אחד במרכז הטבעת. אם שמעתם פעם על טבעת הסולייטר, דעו כי מדובר על טבעת זו.


לך אחרי לבה ולאחר מכן אחרי לבך

בסופו של דבר, טבעת האירוסין היא מתנה. על כן, נשאלת השאלה הגדולה: האם המתנה צריכה להיות מבוססת על הטעם האישי שלך או על הטעם האישי שלה? אכן שאלה טובה, ובהתאם גם יש לה תשובה טובה. טבעת האירוסין חייבת להיות בעלת זיקה לטעם האישי של בת הזוג שלך בתכשיטים. בעוד תכשיט שניתן לה כמחווה היא יכולה להחליף, כאן מדובר על טבעת שהיא מתנה נצחית. לכן, כדאי שתכיר היטב את הקווים לדמותה של הטבעת המושלמת של בת הזוג שלך ורק לאחר מכן בצע את הרכישה.


הקשר בין צבע העור וצבע הטבעת

טבעות אירוסין זולות וגם טבעות יקרות יותר יכולות להגיע בזהב לבן או בזהב צהוב. לא שמדובר על כלל ברזל, אך כן על מידע שיוכל לסייע לכם: כל עוד בת הזוג שלכם בעלת גוון עור בהיר, יומלץ לכם ללכת על הזהב הלבן. במידה וצבע העור של בת הזוג שלכם כהה, יומלץ לכם על הזהב הצהוב.


 
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים צרכנות כללי טבעת, הצעה וגברים מבולבלים: איך בוחרים טבעת?
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com