הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טוויסט רך ויפה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 08 אוקטובר 2018 08:41

ביצוע שיפוץ מתרכז בדרך כלל בריצוף. לא לכולם יש את הכסף והאנרגיות ולכן, רצפת פי וי סי מהווה יתרון אידיאלי. ההתאמה היא גם לגנים ולחדרי כושר

מרבית השיפוצים הביתיים שנעשים כיום הם למטרת שינוי מסיבי ולא קטן וקוסמטי. אנשים רוצים לקבל הרגשה של בית חדש, לבטח בבתים שהם ישנים ומתפרקים. אם יש אלמנט בכל בית שנותן הרגשה "ישנה" ולא נעימה, זה ריצוף בנאלי. הריצופים שהיו משתמשים בהם פעם הם עם דוגמאות שלא עוברות היום באף מקום, ולכן מרבית האנשים משדרגים קודם כל את הרצפה.

בחירת הריצוף הנכון יכולה להיות מאתגרת וחשוב לדעת שהחלפת ריצוף היא אינה קלה. מדובר בשיפוץ יקר מאוד, ובעבודה מסיבית שמצריכה עזיבה של הבית לתקופה. לכן, אנשים גם מחפשים אלטרנטיבות איכותיות, שיעזרו להם להשיג לוק מרשים, במחיר הגיוני וללא הרבה מאמץ.

אחד הפתרונות האיכותיים ביותר בכל הנושא של ריצוף הוא התקנה של שטיחי פי וי סי איכותיים, שיכולים לתת מענה שונה ויוצא דופן. Pvc הוא חומר רך שמותקן על גבי הריצוף ויכול לתת טוויסט מרתק של צורות וצבעים. האפשרויות הן בלתי נגמרות, כאשר אפשר להתקין את השטיח בצורת פסיפס, עם חלקים שונים בצבעים שונים, בחדרים שונים.

שימוש נרחב

שטיחי פי וי סי הם לא רק יפים, הם גם פרקטיים במקומות ספציפיים וייעודיים בהם נעשית פעילות. כל מקום בו יש ילדים הוא מועד לפורענות ולכן, במרבית הג'ימבורים וגני הילדים נראה שימוש נרחב בפי וי סי למניעת נפילות ופציעות.

שטיחי פי וי סי נמצאים בדרך כלל גם בחדרי כושר, שכן גם שם יש סיכוי מוגבר לפציעות, ובנוסף, יש גם מכשירים כבדים שעלולים לפגוע בריצוף אם לא יהיה מכוסה. לשטיחי פי וי סי יש גם יתרון נוסף, כאשר הם יכולים לכסות על פגמים ובאופן כללי, זה דרך שכדאי לשקול וללכת בה, על מנת להשיג תוצאה אידיאלית ויוצאת דופן.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com