הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טיולי ג'יפים בצפון - זה הדבר הכי מטורף שיש PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
שלישי, 04 דצמבר 2018 13:08

טיולי ג'יפים בצפון

הרבה אנשים שמתחילים להתנסות בעולם הנהיגה על ג'יפים בעצמם, או שהם אפילו שוכרים ג'יפ עם נהג צמוד - שואלים את עצמם לא פעם מהו האזור הטוב ביותר לטייל בו בארץ עם ג'יפ; במילים אחרות – הרבה מהם חושבים שהשאלה היא מה התמורה הטובה ביותר להשקעה? עכשיו שנפתח ה"תיאבון" הבריא לגמוא עוד ועוד נופים וצבעים, תמיד מקנן לו ה"חשש" שיש מקום טוב ויפה יותר לתייר בו, בהישג יד. אז האם באמת ניתן להכריז כי לטיולי ג'יפים בצפון למשל הם האולטימטיביים באופן משמעותי ומכריע על יתר אזורי הארץ? התשובה מורכבת ממה שאתם חושבים.

לכל טיול אופי וחוויה ייחודית משלו

טיולי ג'יפים יכולים לענות על מכוון רחב של צרכים ורצונות, והם כמובן משתנים בין אדם לאדם אך גם מטיול אחד למשנהו. כך למשל, נהג ג'יפים "צעיר" שמעוניין לגמוא מרחקים ולצבור נסיון יכול להעדיף הרבה פעמים תוואי דרך קלים יחסית בתור התחלה, כדי לתרגל את הביצועים לאט לאט ולהעלות את דרגת הקושי באופן הדרגתי ונכון. לעומת זאת אנשים אחרים המטיילים באופן מסורתי עם חברים למשל מדי שבוע או חודש, יעדיפו הרבה פעמים להתנסות במקומות חדשים הנחשבים לקשים במיוחד, וככל שהמסלול נידח ומוכר פחות כך רמת הקושי והאתגר תעלה, ואיתם גם האדרנלין.

אז מה אתם מחפשים בטיול שלכם?

האם אתם מעוניינים לטייל במקומות חדשים שלא הכרתם ולטבול בנופים משגעים וחדשים? או שדוקא תרצו לטייל במקומות שהכרתם עד כה היטב, אך הפעם לא בתור הולכי רגיל? בין כך ובין כך, חשובה כמובן גם השאלה עם מי אתם מטיילים, וכיצד תוכלו להתאים את אופי הטיול בצורה הטובה ביותר לאופי המשתתפים בו: זכרו כי לא משנה אם אתם עורכים טיולי ג'יפים בצפון, בדרום או במרכז - כמעט לכל אזור וחבל ארץ יש מגוון תנאי שטח ונופים משגעים להציע, ובהקשר זה מדינת ישראל התברכה במגוון עשיר ומעניין של תנאי שטח לטייל בהם - רק תבחרו במה שמתחשק לכם ובתוך נסיעה של (לרוב) פחות משעתיים, אתם כבר שם!


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית טיולי ג'יפים בצפון - זה הדבר הכי מטורף שיש
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com