הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טיסות רומנטיות – טיסות בשמי הארץ PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י נדב   
שישי, 13 ינואר 2012 09:54

טיסות בשמי הארץ הם דרך נפלאה להכיר את ארץ ישראל ממעוף הציפור. מלפנים, טיסות בשמי הארץ היו טיסות לא זולות המיועדות לבני אדם אמידים בלבד, בשנים האחרונות כל אחד מאתנו יוכל להרשות לעצמו טיסות פרטיות. חברות לא מעטות משווקות עסקת חבילה לתאריכים מיוחדים בשנה , לטיסות עסקים ועוד. טיסות בשמי הארץ מתבצעות במטוסים חדישים ובטיחותיים העומדים בכל התקנים הנדרשים.

טיסות רומנטיות - על מנת להציע נישואין

טיסות בשמי הארץ הן הדרך הנפלאה ביותר לציין ימים ואירועים לא רגילים. טיסות בשמי הארץ הן טיסות רומנטיות המתאימות להצעת נישואין, לחגיגת יום נישואים, לחתונת הכסף או אולי לסתם יום רומנטי של כיף ואהבה. מעוניינים להציע נישואין? חוששים מהתגובה? טיסה רומנטית היא התשובה. בעת שתציעו לבת הזוג שלכם הצעת נישואין בעת טיסה רומנטית, אף פעם לא תקבלו תשובה שלילית. טיסה רומנטית לקראת שעת הערביים מעל חופי הים לאור השקיעה האדומה, גיחה קצרה מעל אזור ירושלים, היינה חוויה שאתם חייבים לעצמכם. אין דרך מתאימה יותר לחגוג יום אהבה מאשר דרך טיסות רומנטיות. ישנה אפשרות לשלב ארוחה רומנטית ולימוזינה מפוארת שתיקח אתכם משדה התעופה לבית או לצימר יוקרתי ורומנטי.

טיסות פרטיות – לאנשים פרטיים ולאנשי עסקים

מי שלא התנסה אף פעם בסוג של טיסות פרטיות, לא יכול להבין את החוויה העצומה. לשבת לבד במטוס, להאזין למוזיקה, ליהנות מפינוקים, מדיילת פרטית ועוד. זוהי חוויה שלא תשכחו מהר. טיסות פרטיות מתאימות גם לאנשי עסקים. רוצים לקפוץ מעבר לים לכמה שעות? לא מאתרים טיסה מסחרית בזמן מתאים? קחו טיסות פרטיות. בטיסות הפרטיות באפשרותכם לנצל את משך הטיסה לפעילות, לחסוך זמן רב ולחזור הביתה מיד בתום הפגישה. אפילו אם תרצו להגיע ליעדים רחוקים יותר, ע"י טיסות פרטיות לא תידרשו לבצע הפסקות בשדות תעופה זרים, להחליף מטוסים ועוד.

טיסות בשמי הארץ- מסלולים מיוחדים

טיסות פרטיות מעל ירושלים- זהו אחד המסלולים הנדרשים יותר מאחרים. ממריאים מאזור החוף וטיסה מעל הרי ירושלים לכיוון ירושלים החדשה על שכונותיה והעיר העתיקה. ממשיכים לכיוון מצדה, טסים מעל ים המלח ונהנים מהנופים עוצרי הנשימה של מדבר יהודה. טיסות רומנטיות מעל חופי הארץ. אלו טיסות המתאימות לשעת בין הערביים כשהנכם מעוניינים לחגוג אירוע רומנטי. טסים מעל החופים, מגיעים עד למפרץ חיפה ולרכס הכרמל וחוזרים חזרה למרכז. טיסות פרטיות מעל רמת הגולן - יש לכם אורחים? מעוניינים להראות להם את ארצנו בזמן לא ארוך? אין דוגמת טיסות פרטיות המצפינות עד הצפון הרחוק. 
מאמרים - עמוד הבית תיירות ונופש טיסות טיסות רומנטיות – טיסות בשמי הארץ
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com