הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טיפים מנצחים לפגישות עם ספקים לקראת החתונה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 05 יוני 2019 13:06

רגע לפני שתבנו רשמית את רשימת הספקים שלכם, קחו אתכם טיפים מעולים לדרך!

עשו עבודה מקדימה לפני כל פגישה

אז אחרי שסגרתם עם אולם אירועים בנס ציונה אתם קובעים עם צלם, דיג'י או ספק אטרקציות? כדאי מאד שתגיעו לפגישה רק לאחר שעשיתם בדיקות מקדימות. מה עליכם לבדוק? בעיקר איך נראה הענף הרלוונטי לספק. לדוגמא: אם אתם נפגשים עם צלם, כדאי מאד שתבדקו את הדברים הבאים:

  • מהי העלות המומצעת עבור שירות צילום באירוע

  • האם החבילות כוללות סטילס + וידאו

  • כמה אלבומים נהוג להעניק לזוג

  • תוך כמה זמן מתחייב הצלם לספק אלבומים

ככל שתדעו יותר על הענף הספציפי של הספק, כך תהיה לכם יכולת נרחבת יותר להתמקח ולקבל את התנאים הטובים ביותר.

אל תשקפו התלהבות גדולה מדי

זוגות מאורסים לפני החתונה שלהם מאד אמוציונליים. אותה תחושת אופוריה המון פעמים גם מייצרת דברים לא בהכרח טובים. לדוגמא, זוגות שמרעיפים המון מחמאות על ספקים בפגישה הראשונה, בדקה הראשונה של הפגישה. חשוב להבין כי פרגון וחיזוקים חיוביים זה דבר נפלא, אך חשוב לקחת את הפגישה עם הספקים כפגישות עסקים לכל דבר ועניין.

כשאתם מתלהבים מדי אל מול הספק ויוצאים בהצהרות של "לא משנה כמה תדרוש, את תעבוד באירוע שלי", הרי שאתם גורמים לספקים לא להתאמץ ולא להשקיע.

בקשו לראות תיק עבודות והמלצות

גם אם קיבלתם עשרות המלצות על ספק מסוים, בקשו לראות תיק עבודות. עליכם לזכור כי הטעם האישי של אחרים לא בהכרח משקף את הטעם האישי שלכם. עליכם להיות בטוחים מעל לכל ספק כי אתם עובדים עם הספקים הטובים ביותר עבורכם! תיק עבודות של צלם, ספקי אטרקציות ואפילו דיג'י (שיכול לשלוח לכם סרטונים), ישקף לכם לקראת מה אתם הולכים.

הגדירו מראש תקציב כולל לכל הספקים באירוע

כמו כן, חשוב מאד שתדעו כמה כסף עומד לרשותכם לטובת כל הספקים באירוע. מדוע? בהנחה ויש לכם תקציב של 30,000 שקלים לספקים באירוע, הרי שאתם צריכים לחלק אותם בין כל הספקים השונים: מהצלם, דרך הדיג'י ועד ספקי המזכרות. בעת שאתם יודעים כמה כסף יש לכם, אתם גם יודעים מתי אתם יכולים לקבל הצעה של ספק בחיוב, ומתי יהיה עליכם לשלול אותה בעקבות מגבלות תקציב.


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית טיפים מנצחים לפגישות עם ספקים לקראת החתונה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com