הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

טיפים שימושיים לצביעה של מתכת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
חמישי, 30 נובמבר 2017 07:16

לצבוע היא פעולה פיזית יחסית לא לגמרי מסובכת אלא יותר כזו אשר מאמצת את הגוף ככל שמדובר באזור של צביעה שהוא גדול ורחב ידיים. כמובן שאנשים רבים יעדיפן בשל העובדה הזו להזמין את השירותים של צבעי מנוסה בהמשך לעובדה כי לא כל אחד יודע כיצד לבצע את העבודה הכי טובה מבלי להשאיר לכלוך שלם על פני המשקופים של הדלתות, החלונות ואפילו טפטופים של צבע על פני הרצפה ורהיטים קרובים לאזור הצביעה.

הדבר עוד יותר נעשה סבוך כאשר צריכים להעביר שכבה טרייה של צבע על גבי חומר שהוא לא קיר של גבס או בטון אלא משטח העשוי מתכת שעבורו צריכים פעולת צביעת מתכת מדויקת על מנת לקבל את הגימור הכי יפה שיכול להיות. איך עושים את זה נכון? קראו הלאה.

 

איך צובעים מתכת

·         שיוף צבע ישן - כאשר באים לבצע צביעת מתכת שעליה כבר קיימת שכבה ישנה יותר של צבע, מה שיכולים לעשות טרם היישום של הצבע עצמו הוא בראשית לוודאי כי הצבע הנרכש מתאים עבור צביעה של מתכת ורק לאחר מכן להתקדם אל עבר פעולה של שיוף הצבע הישן וזאת כדי שהצבע החדש ידבק אל המשטח הצבוע בצורה הכי טובה ואחידה שאפשר.

·         יישום על חלודה - כיום תעשיית הצבעים היא כה מגוונת עד כי אפשר למצוא לא רק את הגוונים הכי נעימים לעין עבור מתכת אלא גם את האפשרות למשוח את המתכת בצבע הנבחר מבלי לבצע דבר מלבד הפעולה של הצביעה. גם אם המשטח הוא כזה אשר יש עליו חלודה. התוצאות הן מעולות והצבע הוא כזה אשר אמור ליצור שכבה נאה גם על פני חלודה.


 
מאמרים נוספים :

» בוהק ויפה

צבע למתכת לא צריך צבע בנאלי ומשעמם, כאשר כיום יש אופציות רבות לצבוע מתכת בצבעים מעניינים ובהתאם לעיצוב המתכות הן מאוד נפוצות ונמצאות כמעט בכל מבנה, בין אם הוא מבנה פרטי או תעשייתי. המתכת מהווה בדרך כלל גם כשלדה של בניינים וגם כאלמנט פונקציונאלי בחלונות, משקופים, מעקות, דלתות...
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי טיפים שימושיים לצביעה של מתכת
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com