הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טכנאי עבור תיקון תריס חשמלי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
רביעי, 07 מרץ 2018 21:45

טכנאי עבור תיקון תריס חשמלי

זה בלתי נמנע בחיים שמוצר חשמלי בבית מתקלקל. אבל תריס חשמלי שהתקלקל והפסיק לעבוד, זה אחד הדברים שאפשר ממש להשתגע ממנו. בין אם הוא נשאר סגור או פתוח, בין אם הוא באמצע או בתחילת הסגירה. התריס מפסיק לעבוד. לא זז לא למעלה ולא זז למטה. בהתחלה מתעלמים מהעניין, אולי התקלה הפעם תיפתר מעצמה.

אבל לאחר מספר ימים ללא תריס שעובד כמו שצריך, וביוט מאור שמש מסנוור מידי במקרה שהוא נתקע בפתיחה שלו, או מחושך מוחלט בבית במקרה שהוא נתקע בסגירה שלו. אנחנו מרימים ידיים ומחליטים שהגיע הזמן לטפל בבעיה. סוף כל סוף מרימים טלפון להזמין טכנאי מומחה בתיקון תריס חשמלי.

להזמין טכנאי ל- תיקון תריס חשמלי זה כמו הימור. או שתצליחו, או שתיפלו בפח. פעם היינו פותחים דפי זהב ישן ומחפשים שם. בוחרים מספר "מה שיוצא אני מרוצה". ומחייגים. זה היה ממש הימור. אתה אף פעם לא יודע מי יגיע אליך. היום מחפשים דרך האינטרנט אבל התחושה שאתה מהמר היא עדיין אותה תחושה.

מה חשוב לעשות כשמזמינים טכנאי לתיקון תריס חשמלי?

במקרה כזה, אין לדעת האם מדובר בטכנאי אמין ובעל ניסיון או באדם ללא שום ניסיון. ובמקרה הגרוע יותר, בחאפר. מעבר לזה, לטכנאי תריסים חשמליים כמו כל לטכנאי יש מושגי זמן קצת שונים משלנו... לא תמיד שעה זו שעה וזמן זה זמן...

אבל אם מצאתם צדיק בסדום שמגיע בזמן, תשמרו טוב טוב את הטלפון שלו, כי זה טכנאי מזן נדיר.

בד"כ טכנאים נוקטים בטווח של כשלוש שעות להגעתם, אבל גם בזה הם לעיתים מתקשים לעמוד. זה מעצבן. כן. אבל מסתבר שזו דרך העולם. ועולם כמנהגו נוהג.

מעבר לזה. אם הוא תיקן את התריס כמו שצריך, אז באמת התמזל מזלכם. כי זה באמת לא פשוט למצוא טכנאי טוב ואמין גם יחד.  

ובא לציון גואל

כשהטכנאי מגיע לתקן את התריס החשמלי וגואל אותנו מהחושך או מהסינוור, אנחנו סוף סוף חוזרים לשפיות ולשעות השינה השגרתיות והמוכרות שלנו. ומרגישים הקלה גדולה.

  
מאמרים נוספים :

» בחירת בעל מקצוע לתיקון תריס חשמלי

 תיקון תריס חשמלי מצריך זמן פנוי - ידיים פנויותמי שמחליף תריס גלילה ידני לתריס חשמלי, יודע שזה אירוע מרגש, לו ולשאר בני הבית. זה כמו הכנסת מדיח כלים לבית או איי-רובוט. כל המטרה של מכשירים אלו היא לשחרר אותך מעשיית פעולות שהן אומנם יומיומיות ושיגרתיות, אבל הן גוזלות זמן ומאמץ,...

» תיקון תריסים חשמליים: אליה וקוץ בה

כאשר התריס של חדרנו מתקלקל - תיקון תריס חשמלי הוא דבר הכרחי ואי אפשר לדחות אותו. למרות זאת, הדבר הראשון שרובנו נעשה כאשר התריס בדירתנו ישבוק חיים הוא פשוטו כמשמעו כלום. האג'נדה ששולטת בעולמנו היא: אם נתעלם מהבעיה, היא (אולי) תעלם. לרוב המזל, יש הרבה מקרים שלא תואמים את הכלל הנ"ל......
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית טכנאי עבור תיקון תריס חשמלי
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com