הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טסים בצורה פרטית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 10 אוקטובר 2017 05:59

זו כבר עובדה מוגמרת כי כל אדם יכול לצאת אל עבר כל מקום בעולם, אם רק יש לו מספיק כסף ליעד הנדרש, בייחוד כאשר המחירים עבור טיסות בינלאומיות רק הולכים וצונחים להם ככל שהתחרות נעשית עזה יותר והעלויות של כרטיס טיסה נעשית מגוחכת למדי. מטוסים הופכים להיות מעין אוטובוסים מעופפים, וכראוי לאוטובוס, המחיר עבור נסיעה הוא די נגיש כאשר אולי אפילו נראה כרטיסיות נוחות לשימוש עבור אלה שמרבים להם בטיסות במהלכה של שנה תמימה.

מה לגבי כל אותן טיסות במטוס פרטי? העתיד של השכרת מטוס פרטי רק הולך ונעשה בהיר יותר כאשר אולי ככל הנראה כפי שיותר אנשים יוצאים אל עבר השכרת רכבי יוקרה עבור אירועים מיוחדים, נראה גם אנשים מן השורה אשר מחפשים אחר טיסת יוקרה על פני טיסה בחברת תעופה "רגילה".

 

מוכן לכל משימה

זה לא רק העניין הזה של כניסה אל מטוס פרטי שבו יש כל מה שרק יכולים לדמיין ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות במטוס לכמות מועטה של אנשים שמגיעים אל אותו היעד יחדיו מבחירה. זה גם לגמרי העניין הזה של הזמנת טיסה שלא לפי לוחות הזמנים של חברת תעופה שלרוב לא ממש תראה גמישות של שעות הטיסה אלא אם היא מאחרת בשל תקלה כל שהיא, אלא יציאה אל עבר השמיים הפתוחים כאשר ישנה טיסה מוזמנת בצורה פרטית אל עבר יעד נבחר בצורה הכי מפנקת שיכולה להיות.

לא רק מנהלים של חברות ענק, לא רק אנשים שיש להם אוצרות על גבי אוצרות בבנק, גם אנשים רגילים שעבורם השכרת מטוס פרטי היא בגדר הגשמה של חלום ויציאה אל עבר המימוש שלו בעתיד הנראה לעין.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com