הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
טעויות שאתם עושים עם כתיבת העבודה האקדמית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
ראשון, 24 פברואר 2019 13:26

ככל שתתקדמו בלימודים האקדמים שלכם, תוכלו להימנע מטעויות בצורה טבעית – זאת לאחר שלמדתם על בשרכם (ועל הציון שלכם) ממה עליכם להימנע ובמה עליכם בעיקר להתמקד. בעוד ישנן טעויות שפשוט יקשו עליכם את ביצוע המטלה, יהיו גם טעויות שיפגעו בציון שלכם. לפניכם, 3 טעויות נפוצות שתוכלו בקלות להימנע מהן:

כתיבה על מקבץ דפים במקום הקלדה במחשב

השנה היא 2019 וכל סטודנט כיום מחזיק במכשיר חכם וגם במחשב נייד. אמנם מרבית הסטודנטים מגיעים אל ההרצאות עם מחשבים ניידים ובהם מקלידים את סיכומי השיעורים, אך עדיין ישנם אלו המגיעים עם מחברות ומקבצי דפים. כל עוד נוח לכם לסכם את ההרצאות בכתב יד – לכו על זה.

עם זאת, את העבודה האקדמית שתגישו, יהיה עליכם להגיש כקובץ מודפס. לכן, אין כל תכלית בלכתוב טיוטות, רעיונות או פסקאות שלמות על דפים. באופן זה אתם יוצרים לעצמכם עבודה כפולה, שכן בסופו של דבר תצטרכו להקליד את כל המתווה הבסיסי, וחבל.

הדרישה: 5 עמודים. העבודה שלכם: 7 עמודים

כל עוד תבחרו בשירות של עבודות אקדמיות בתשלום שיסייע לכם, יהיה מי שינחה אתכם ויהיה כעין ביקורתית על העבודה שלכם. במידה ולא, אתם עתידים לעשות את המסע לבד. מה חשוב שתדעו? הרצון שלכם להפגין את הידע שלכם בחומר הנלמד חשוב, אך גם ישנן מגבלות שחשוב בהחלט שתכירו.

כל מרצה ידרוש בהיקף עבודה שונה – זאת בהתאם להחלטתו האישית. כך, ישנם קורסים בהם העבודה האקדמית שלכם תצטרך להיות בהיקף של עשרה עמודים, אך גם יהיו קורסים בהם תצטרכו ליצוק את הידע שלכם אל תוך 3 עמודים. שימו לב: במידה ואתם חורגים מהיקף העמודים הנדרש, המרצה יפסיק לקרוא את עבודתכם.

לדוגמא: אם נדרשתם להגיש עבודה של חמישה עמודים והגשתם שבעה, המרצה מפסיק לקרוא את העבודה בעמוד החמישי. התוצאה? פגיעה ישירה בציון שלכם.

התעלמות מוחלטת מהוראות על סוג וגודל הגופן

עבודה אקדמית מבוססת על חוקים ברורים ועל כללים שיש להיצמד אליהם. המרצה שלכם ינחה אתכם באשר לגודל הגופן, סוג הגופן והרווח הרצוי. בעת שתחרגו עם כל אחד מאלו, אתם עלולים לאבד נקודות, וחבל. קראו היטב את הוראות העבודה, וזיכרו שגם הנחיות עיצוביות-לוגיסטיות, מתורגמות בסופו של דבר לציון שתקבלו.


 
מאמרים נוספים :

» מבחן קל יותר מעבודה אקדמית? לא באמת

קהילת הסטודנטים מתחלקת ל-2 קבוצות שונות: קבוצת הסטודנטים שמעדיפים להבחן באמצעות מבחנים באוניברסיטה, וקבוצה שניה שמעדיפה להבחן על ידי עבודות אקדמיות. לכל סטודנט ישנן העדפות שונות, והפקולטות השונות במידה רבה מאפשרות לכם להחליט איך תבחנו, בין היתר באמצעות בחירת הקורסים שלכם....

» מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות מרקיעות שחקים ובמקביל סטודנטים נדרשים לממן את עצמם ואת התואר האקדמי, לא מעט סטודנטים...
מאמרים - עמוד הבית לימודים וחינוך לימודים כללי טעויות שאתם עושים עם כתיבת העבודה האקדמית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com