הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יודעים במה משקיעים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 14 אוגוסט 2018 15:45


יש אנשים שיש להם כסף רב, אבל הם לא ממש יודעים מה צריכים לעשות איתו על מנת שהוא יגדל ולא יישב בצורה חסרת אונים באיזה פיקדון שקלי בבנק.

השאלה מה עושים עם סכום כסף נאה שאותו רוצים להגדיל מכיוון שהוא לא נמצא בשימוש לזמן רב היא אכן שאלה חשובה, ואותה צריכים לשאול אך ורק את בעלי המקצוע אשר חיים את עולם ההשקעות ויכולים להציע כל מיני אלטרנטיבות לפי הסכום ולפי התכנון הפיננסי של כל אדם ואדם.

בדיוק לשם כך קיימים בתי השקעות בהם יכולים לנווט את הכסף שקיים אל עבר כמה שיותר רווחים, וכעת רק נותרת לה השאלה החשובה הזו שאומרת כי צריכים לדעת היכן משקיעים את כל הכספים.

 

לא צריכים להבין בשוק ההון

תיק השקעות יכול להיות כזה אשר בנוי השקעות בכל מיני גורמים. יש כאלה שאוהבים להשקיע בכל מה שאקולוגי וירוק מבחינה סביבתית ויש כאלה שאוהבים להשקיע בכל מה שקשור אל העולם של ההיי טק עם בחינה של כל החידושים שלאט צומחים.

 

הדבר הטוב הוא בית השקעות שבו יש את המוחות האנושיים שיש להם היכרות מעמיקה עם כל מיני נושאים שבהם יכולים להשקיע, כאלה שנמצאים בארץ וגם כאלה אשר נמצאים מעבר ליבשת שבה אנחנו ממוקמים. בתי השקעות צריכים להיות לא פחות עם אנשי השקעות מבריקים, כי מדובר בכספים מאוד גדולים של אנשים אשר מצפים שאלה רק ילכו ויגדלו ולא יהיה מצב שבו חוזרים אחרי עשרות של שנים עם תיק השקעות קטן יותר ממה שהיה בתחילת הדרך הכספית.

 

בדיקה של המלצות לגבי כמה בתי השקעות מובילים ובחינה דקדקנית של כל מה שמקבלים צריכה להיות מספקת, ולאחריה בעיקר צריכים להיות סבלניים.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com