הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יודעים שהעסק קיים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 21 ינואר 2019 11:58

ההחלטה הזו לפתוח מסעדה או עסק אחר בתחום המזון היא כזו אשר מתרחשת בצורה תדירה אצל יזמים וכאלה שפשוט רוצים לעבור להיות בעלי עסק עצמאי. יש הרבה מאוד קשיים שאיתם בעל עסק צריך להתמודד ולא מעט שלבים ביורוקרטיים שאותם צריכים לעבור עד אשר יהיה עסק מתפקד בצורה מוצלחת, כאשר אחד מן הדברים שמסייעים להתקדם אל עבר ההצלחה הוא היות העסק מוכר בפני כמה שיותר אנשים בסביבה הרלבנטית למסחר.

 

איך משווקים בעלות נמוכה

זה דבר אחד להבין כי עסק צריך לבצע הוצאה על מנת לראות הכנסה, וזה דבר אחר לגמרי לעשות תוכנית פעולה מסודרת שבה מחליטים מה עושים כדי ליצור חשיפה יעילה שתביא להגדלה של ההכנסה. הרבה בעלי עסקים חושבים בהיסוס לגבי השקעה של סכום כסף גבוה עבור חשיפה, ולכן החיפוש אחר השקעה נכונה בעלות נמוכה נעשה לעיקר. האופציה של שירותי הפצה עבור עלונים מוכנים היא כזו אשר קוסמת ובהחלט מספקת את הדרישה מבלי שהסכום אשר עבורו בוצעה ההוצאה יחרוג מכמה אלפי שקלים בסך הכל עבור פרויקט שלם מההתחלה.

 

נהנים מתוצאה טובה

נאמר שיש פיצרייה חדשה שנפתחה בחלל קטן בתוך שכונה. הדבר הראשון שיהיה חכם לעשותו הוא להפיץ את המידע לגבי הפתיחה החגיגית עם המגוון הקיים והנחה לכבוד היום המיוחד. שימוש עם שירותי הפצה באזור הזה שסובב את הפיצרייה ברדיוס הדוק של השכונה יביא את הסקרנות להיכנס פנימה, ובמידה והכל באמת משתלם וטעים, הלקוחות יאמצו את המקום באופן קבוע בתור פתרון מהיר לבילוי, ליום הולדת וסתם כאשר אין שום דבר אחר טעים במקרר של הבית. שיווק ישיר פועל באופן נהדר בענף האוכל, וזה רק עניין של דיוק ושימוש במי שכבר מבין גדול בעניין.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com