הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יום הגיבוש הבא שלכם: אימון ארגוני! PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 02 ינואר 2019 12:29

העובדים שלכם מעניקים לכם לא מעט, ופעם בשנה גם לכם יש הזדמנות לתת להם ולהחזיר להם בחזרה. אירועי חברה וימי גיבוש נערכים בתדירות של אחת לשנה, כאשר גם ישנם אלו המקפידים על אירועים שכאלו פעמיים בשנה. איך שלא יהיה, באירוע הקרוב שלכם אתם תגרמו לעובדים שלכם לקום מהכסא, לעלות על בגדי הספורט שלהם וליהנות מאימון משחרר, מחייה ובריא!

דואגים לעובדים שלכם? דאגו להם לאורח חיים בריא

מנהלי הצוותים והמנכ"לים של החברות והארגונים דואגים מאד לעובדים. דאגה זו באה לידי ביטוי במשרדים מעוצבים, תנאי עבודה נוחים וסביבת עבודה נעימה. כידוע, פעם בשנה חוגגים הארגונים הגדולים וגם החברות הקטנות את אירוע הגיבוש. לא אחת, החגיגה הגדולה מתחילה ונגמרת בארוחה חגיגית בלבד או בהרמת כוסית צנועה. אכן, אוכל בהחלט מפנק, משמח ומלכד, אך אם אתם באמת דואגים לעובדים שלכם, למה שלא תנצלו את יום הגיבוש הארגוני להחדרת ערכים של אורח חיים בריא? במשרדים מרבית העבודה מבוססת על ישיבה ממושכת, כך שלא מעט מהעובדים גם כמעט ולא נמצאים בתנועה לאורך יום העבודה שלהם. ביום הגיבוש? מזיזים את הגוף!

גיבוש איכותי הודות לשיתוף פעולה ועידוד

אימוני כושר אישיים אומנם מתנהלים בפורמט של אחד על אחד, באימוני זוגות או קבוצות קטנות, אך גם אל מול צוות העובדים שלכם. בהתאם למספר העובדים שלכם, יהיה ניתן לשלוח מאמן או מספר מאמנים שיהפכו את יום הגיבוש המשרדי ליום מגבש, אקטיבי ובריא! השאלה הגדולה: איך ניתן להתגבש דרך אימון משותף? הגיבוש נוצר בעקבות החוויה המשותפת של כל העבודים יחד, המפגש של עובדים ממחלקה אחת עם עובדים של מחלקת אחרת, ולא רק. לאורך האימון הגופני, העובדים מעודדים אחד את השני, מחזקים ומפרגנים לעמיתים שלהם – כך שנוצרת אווירה מלוכדת ומחוזקת יותר.

לא רק חיזוק גופני, אלא גם חיזוק מנטלי

אימון גופני מתבצע המון פעמים בצורה של יעדים ומטרות שצריך לכבוש. כידוע, שגרת העבודה במשרד מבוססת גם היא על יעדים חודשיים שצריך לעמוד בהם. אימון הכושר שיועבר לעובדים שלכם לא יחזק אותם רק גופנית, אלא מנטלית. הרצון להצליח באימון הגופני דומה לרצון להצליח בשגרת העבודה, וכך כל עובד לאורך האימון ימתח את גבול היכולות שלו, יוכיח לעצמו שהוא אכן יכול כל עוד הוא רוצה וכך הוא יתקרב לטעם ההצלחה. האימונים נערכים באווירה טובה, מחוייכת, מאתגרת ומלאה במוטיבציה!


 
מאמרים נוספים :

» לקראת שנת הלימודים הקרובה: חוג כושר לילדים!

אומנם כעת כל מה שמעניין את הילדים שלכם הוא החופש הגדול, אך מבלי שאתם או הם תשימו לב – שנת הלימודים החדשה תגיע ואיתה החזרה לשגרה. כשם שאתם משקיעים בחינוך ילדכם, כך גם חשוב להשקיע בחוגים מעשירים בשעות הפנאי שלהם. עבור המון הורים אימון כושר עם מאמן כושר אישי רלוונטי רק לקהל...
מאמרים - עמוד הבית אימון אישי אימון אישי יום הגיבוש הבא שלכם: אימון ארגוני!
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com