הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יועץ אסטרטגיה שייעשה לכם סדר וטקטיקה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
שישי, 13 אפריל 2018 09:29

הקשר בין ייעוץ אסטרטגיה להצלחה עסקית

אם עדיין לא הקמתם את העסק שלכם אבל אתם משתוקקים להגיע לשם, אתם נמצאים בדיוק בנקודה הנכונה. נכון, ייעוץ אסטרטגי הוא חיוני בכל שלב במחזור חיי העסק, אבל ככל שנקדים לעשות את זה ולבנות אסטרטגיה שתתווה את הדרך עבורנו, כך הסיכויים שלנו להצליח משתפרים פלאים. אז איך עושים את זה, מה זה אומר ולמה חשוב להיעזר בשירותיו של יועץ אסטרטגי?


מה נשתנה העסק הזה?

תהליך של ייעוץ אסטרטגי הוא תהליך שיאפשר לנו לזהות את הנושאים המהותיים ביותר מבחינת העסק שלנו, אלה שיכתיבו במידה רבה את הפעילות העסקית, את האופן שבו נשווק ונפרסם מוצרים ושירותים, וגם את השירות שנעניק ללקוחות. בשלב ראשון נבין את השוק שלנו טוב יותר כדי לזהות את הלקוחות הפוטנציאליים ואת הדרך הטובה ביותר להגיע אליהם. משם נוכל להמשיך אל אפיון מדויק של המותג שלנו ולבניית השפה השיווקית כולה. בתוך התהליך הזה ובליווי של יועץ אסטרטגי נדע להגדיר מה הן נקודות העוצמה של העסק ושלנו בפרט, ומה בעצם מייחד אותנו בהשוואה למתחרים הגדולים והקטנים שלנו. אלה הם הנושאים שיגדירו במידה רבה את הפעילות העסקית כולה, ואת המהלכים הבאים שלנו.


השלב הבא – מאסטרטגיה למציאות

השאלות ששאלנו קודם הן מסגרת עבודה חשובה מאוד, והן אלו שמאפשרות לנו להגיע אל השלב הבא, הפרקטי. קביעת אסטרטגיה בוודאי לא תייצר הכנסות, ובתהליך של ייעוץ אסטרטגי נצטרך לא רק להבין למה אנחנו שונים מהמתחרים, אלא איך נשדר את המסר הזה ללקוחות שלנו. במילים אחרות, השאלות ששאלנו קודם יהפכו כעת למורי הדרך שלנו. התשובות הן שיעזרו לנו לתכנן את המהלכים שלנו בשטח, את הכלים השיווקיים, את הערוצים שבהם נפרסם ואת הקהל שאליו נפנה. יועץ אסטרטגי יעזור לנו להיות ממוקדים במטרה ובכל האמצעים הדרושים כדי להשיג אותה. הוא יעזור לנו לתכנן לא רק אסטרטגיה אלא גם טקטיקה נכונה לעמידה בכל היעדים האסטרטגיים והמטרות שהצבנו אי שם בראשית הדרך, כשהתחלנו לחלום על העסק שלנו. זהו ייעוץ אסטרטגי ממוקד מטרה, וזה בדיוק מה שהעסק שלכם צרך. 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית יועץ אסטרטגיה שייעשה לכם סדר וטקטיקה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com