הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יועץ משכנתאות פרטי או מטעם הבנק – מה כדאי? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י יועץ משכנתאות פרטי   
חמישי, 13 דצמבר 2018 10:12

סביר להניח כי אחת העסקאות הגדולות ביותר שתעשו אי פעם היא רכישת הדירה שלכם. מצב הנדל"ן בישראל ידוע לכל, והביקורת על המחירים הגבוהים נשמעת שוב ושוב ועולה לכותרות. אם גם אתם מעוניינים להקל על עצמכם במידה רבה ולקבל משכנתא בתנאים האידיאליים, דעו כי יועץ משכנתאות אכן יכול לסייע לכם. המציאות היא שהמון אנשים חולקים את אותה המשאלה – ארבעה קירות, אך גם חולקים דבר נוסף: ידע שטחי מאד בכל מה שקשור לתנאי המשכנתא. רגע לפני שאתם חותמים על העסקה הכל כך משמעותית, דעו לקראת מה אתם הולכים:


האינטרס של יועץ המשכנתאות מטעם הבנק:


הנטייה הטבעית של המון אנשים, בדגש על זוגות צעירים היא לגשת אל סניף הבנק שלהם במטרה לבקש משכנתא. יועצי המשכתנאות העובדים מטעם הבנק מחזיקים באינטרס ברור: לשמור על תנאים טובים יותר לבנק ותנאים טובים פחות ללקוח הפרטי. לקיחת משכנתא היא עסקה לכל דבר, ואם לא די בכך – עסקה שקושרת אתכם לשנים רבות. המסלולים שמציעים היועצים בבנקים לא תמיד משביעי רצון, ויתרה מכך – אינם משקפים את היכולת הכלכלית של מבקשי המשכנתאות.


יועץ משכנתאות פרטי – מה צפוי לכם?


בשונה מהאינטרס הברור שיש ליועץ המשכנתאות שעובד מטעם הבנק, ליועץ המשכנתאות הפרטי יש אינטרס ברור: לדאוג לכם לתנאים הטובים ביותר. הפגישה שלכם עם יועץ המשכנתאות לא מתחילה ונגמרת כעבור שעה, אלא שמדובר על תהליך הדרגתי שהמטרה שלו ברורה: לאפיין את הצרכים שלכם ובהתאם לשדך לכם משכנתא מתאימה. לכן, נבחנים מספר פרמטרים הכוללים את אורח החיים שלכם, ההכנסה שלכם, הגורמים האישיים השונים, ההשכלה, האם ישנו צפי להגדלת ההכנסה שלכם, גובה החסכונות שלכם וכן הלאה.


לפני שאתם בוחרים את היועץ שלכם, הבטיחו כי הוא בעל ניסיון וכי הוא עבר קורס ייעוץ משכנתאות. חשוב להבין כי מסלול מתאים עבורכם למשכנתא ישפיע על גובה ההחזר שלכם בכל חודש. לכן, חשוב לבחון היבטים שונים – קטנים וגדולים כאחד. יועץ המשכנתאות ידע לאבחן בדיוק מושלם את מצבכם הנוכחי, תוך שעליו גם לנסות ולצפות את העתיד וכך לבחור עבורכם את מסלול המשכנתא שיעניק לכם ראש שקט ושקט נפשי. 
מאמרים נוספים :

» יועץ משכנתאות פרטי או מטעם הבנק – מה כדאי?

סביר להניח כי אחת העסקאות הגדולות ביותר שתעשו אי פעם היא רכישת הדירה שלכם. מצב הנדל"ן בישראל ידוע לכל, והביקורת על המחירים הגבוהים נשמעת שוב ושוב ועולה לכותרות. אם גם אתם מעוניינים להקל על עצמכם במידה רבה ולקבל משכנתא בתנאים האידיאליים, דעו כי יועץ משכנתאות אכן יכול לסייע...

» איך היקף הקורס שאתם לומדים משפיע על החוויה שלכם?

עוד הרבה לפני שתבדקו עלויות, סילבוס ותנאי קבלה, כדאי שתבדקו אל מול מוסד הלימודים שדרכו אתם רוצים ללמוד קורס – מה היקף הקורס. אולי תופתעו, אך ככל שהקורס שלכם קצר יותר – כך יותר טוב. הסיבות? ממש כאן לפניכם:קורס קצר יותר מעודד התמדהלא אחת, הנטייה הטבעית היא לחפש קורסים כמה שיותר...
מאמרים - עמוד הבית לימודים וחינוך לימודים כללי יועץ משכנתאות פרטי או מטעם הבנק – מה כדאי?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com