יוצאים לדרך חשמלית הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 03 ינואר 2018 14:48

לא כל אדם יכול בשעה שהוא קם מן המיטה לעמוד על שתי רגליים ולצאת אל הדרך לאחר שסיים את כל המטלות של הבוקר. יש אנשים אשר עבורם הקימה מן המיטה היא פעולה סבוכה שכוללת אחיזה בכל מיני דברים עד אשר עוברים אל כסא הגלגלים או כל כלי עזר אחר אשר משמש אותם על מנת לנוע בסביבה של הבית.

אז את הבית ניתן להתאים בצורה שתעשה את החיים שם למשהו הכי נוח שיכול להיות תחת הנסיבות של מגבלת התנועה, אבל הבעיה האמיתי מתחילה כאשר רוצים לצאת את הבית אל עבר רשימה ארוכה של סידורים נוספים. במקרים מעין אלה הגשת בקשה לתו נכה לרכב היא כזו אשר יכולה לסייע רבות. במה? קראו את הדברים החשובים הבאים.

 

מסייע ביציאה אל מחוץ לבית

כאשר מגיעים סוף כל סוף עם הרכב אשר מותאם לנהיגה על ידי בעלי לקות תנועה כל שהיא אל היעד הנכסף, מגלים שורה ארוכה של מכשולים שלא ממש מוסדרים לרווחתם של אנשים מלבד אלה אשר יכולים ללכת בצורה רגילה על שתי רגליים. זו הסיבה כי ישנן חניות לבעלי תו נכה על הרכב וזו הסיבה אשר בגינה החניות הללו הן כה קרובות אל הכניסה ראשית אל כל מקום במרחב הציבורי, כמעט.

ברגע בו מגישים בקשה לתו נכה לרכב יכולים לעשות את השימוש המירבי במרחבים הציבוריים ולקבל את הגישה הכי נוחה והכי קרובה אל כל מקום שבו חונים עם הרכב ובזכות כל ההקלות החשובות הללו מתקדמים אל עבר ביצוע כל מה שצריכים וכל מה שרוצים מבלי להתעכב יתר על המידה בחיפוש של סיוע מהעוברים והשבים או וויתור על הפעולה הנדרשת לגמרי.