הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יוצאים מהבית בגיל הזהב PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 25 אפריל 2018 11:00

זה הרבה יותר נעים להזדקן נכון להיום. זה גם נכון כי ישנו יוקר מחיה, וכי אנשים לא מעטים לא ממש יכולים להרשות להם לפרוש מן העבודה כי סכום הפנסיה אינו מספיק, אבל לצד העובדה כי יכולים לחיות שנים ארוכות בצורה בריאה בשל שלל של תרופות, עושה את החיים במאה הנוכחית למשהו שבהחלט שווה לחיות עבורו.

 

מה שצריכים לעשות הוא רק למצוא את כל אותם סייענים אשר הופכים את החיים הללו ליותר קלים, בייחוד כאשר גיל הזהב כולל הרבה חסרונות ולא מלא אך ורק בצבעי הזהב בשורה התחתונה. מבוגרים רבים מגלים את העולם של התנועה מחדש על ידי שימוש בקלנועיות, כאשר עבור קלנועיות מחירים יכולים להיות כמה אלפים בודדים או יותר מעשרת אלפי שקלים. מה משפיע על המחיר בצורה כה גדולה? קראו את הדברים הבאים.

 

מה משפיע על המחיר

·         יכולת קיפול - דגמים מתקדמים וחדישים יותר של קלנועיות מגיעים עם האפשרות של קיפול אל מימדים כה קטנים עד כי הקלנועית יכולה להיכנס די בקלות אל תא המטען של הרכב. יתרון גדול עבור מי שתכונה זו מאוד חשובה עבורו.

·         תוספות - יש כל מיני תוספות אשר הופכות את הקלנועית למתאים לצרכי הלקוח. אפשר להוסיף אבזורים שונים כמו חיפוי שמגן מפני הגשם והשמש או תא מטען שבו יכולים להניח כל מיני חפצים בצורה נוחה וסגורה. כל תוספת שכזו מביאה אל קלנועיות מחירים אחרי בכל פעם מחדש.

·         שימוש - יש קלנועיות משומשות שפנויות לרכישה מחודשת. עצם העובדה כי אלה דגמים משומשים מורידה את המחיר ממש כפי שקרוה בשוק שלם של דברים משומשים מיד שנייה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com