הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יוקרתי זה יותר מתדמית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 23 אפריל 2018 15:30

יש בתי עסק אשר מעניקים את השירות שלהם אל הלקוחות שלהם בצורה מאוד גבוהה ביחס לאחרים, כאשר המקצוע שבו הם נמצאים הוא בסטטוס גבוה יותר של יוקרה ביחס לאחרים. אלו הם אנשים אשר מתלבשים בצורה מהודרת אל מקום העבודה, ולרוב יהיו אלה אנשים אשר מדורגים ברמה סוציו אקונומית מאוד לא נמוכה.

מקצועות כמו של רופאים ועורכי דין הם כאלה אשר עדיין נחשבים למאוד מכובדים, ועם כל המכובדות הזו יש מוניטין שבו צריכים לעמוד לא רק מבחינת האיכות של השירות הישיר, אלא גם כאשר הלקוח נכנס אל הקליניקה ומתרשם עם עיצוב משרדים יוקרתי שהולם את המעמד. למה זה כל כך חשוב? קראו הלאה את הדברים הבאים.

 

מנציחים מוניטין בעיצוב

חוסר הלימה בין תדמית לבין מה שמקבלים כאשר נכנסים אל בית העסק היא דבר לא טוב. אומנם פעם האנשים היו יותר צנועים, ועדיין יכולים לראות אנשים אשר יש להם כסף רב מאוד ונוסעים ברכב שצבר כבר עשור של נסיעה על כבישי הארץ או כאלה שלבושים בבגדים פשוטים ויכולים להרשות לעצמם מלבוש של מלכים.

מלבד החריגים הללו הרוב מעדיפים להתלבש ולהתנהג בהתאם למעמד שבו הם נמצאים, וכאשר מדובר בחברה בעלת מוניטין רב שנים שאליה מגיעים מכל קצוות הארץ, זה בהחלט יכול להיות יותר הולם כאשר הלקוחות נכנסים אל מקום שבו יש עיצוב משרדים יוקרתי שאולי אינו נוצץ מזהב אבל בהחלט מתחבר אל הרושם שכבר נוצר במוחם של אנשים רבים. בצורה שכזו אף אחד אינו מתאכזב, וכולם מקבלים את תחושת הביטחון הזו שהם נמצאים בידיים טובות, בדרך אל השירות הכי טוב שהם יכולים לקבל במקום.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com