הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יותר אפוקסי על הרצפה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שישי, 31 מאי 2019 14:03

בחיים של בני האדם יש כל הזמן שינויים ותמורות אשר קשורים אל העולם הצרכני שבו אנו חיים. אנשים בכלל ובעלי עסקים בפרט מחפשים תמיד אחר הדרך הכי טובה על מנת לבצע את ההוצאה הכספית הכי פחותה ועבורה לקבל את התמורה הכי גדולה שאפשר.

 

זה נכון עבור רכישה של כל שירות ועוד יותר נכון עבור רכישה של מוצר. זה מה שהפך את השימוש בצבעי אפוקסי להיות הדבר הכי מועדף עבור בעלי עסקים מתחום התחזוקה והבניין לבחור את האפוקסי לאופציה הכי יעילה מבחינת רבים מהם עבור הציפוי של הרצפה עם אפוקסי לרצפה שהופכת בין רגע להרבה יותר עמידה.

 

למה לצפות את הרצפה

אולי זה נראה ממש לא הכרחי לצפות את הרצפה, הרי זה בהחלט יכול להיות מספיק להניח שכבה של צבע או שכבה של אריחים על הרצפה ודי? לא כך המקרה עבור מבני תעשייה ואזורים שבהם התנועה היא המונית, כמו במקרה של חניון עמוס במכוניות שנוסעים לכאן ולכאן כל הזמן.

במקרים כאלה חייבים כי השכבה שמתחככת כל העת תהיה כזו אשר יכולה להישאר עמידה לכמה שיותר זמן, וזה בדיוק מה שהחומר האפוקסי יכול להעניק בצורה מוצלחת לכמה שיותר זמן עד המריחה של השכבה הבאה.

 

מלבד זאת, יצירה של שכבה כזו שומרת על המשטח המקורי אשר נמצא מתחת לשכבת אפוקסי לרצפה, וכך, החומר הפולימרי הזה מונע חדירה של מים באופן מוצלח גם אם אלו מים באליהם הרצפה חשופה בצרה תדירה.

העמידות הזו של האפוקסי והצרך ביצירה של שכבה שמגנה, יוצרים את השילוב הכי נכון ויעיל עבור רצפות שחשופות למגוון רחב של חומרים ופעולות עם הרמה הכי מינימלית של תחזוקה.


 
מאמרים נוספים :

» מהו ציפוי אפוקסי לרצפה ומתי הוא מומלץ

אם הקבלן ממליץ לכם על ציפוי אפוקסי לרצפה החדשה שלכם ואתם שומעים על כך לראשונה ולא בטוחים האם כדאי – הגעתם למקום הנכון. ציפוי אפוקסי לרצפה אפשר להתקין בעובי משתנה ובמבחר צבעים. משמעות הדבר בעבורכם היא מבחר אפשרויות לעיצוב רצפת הבית. החומר האפוקסי עשוי תערובת של מספר חומרים...

» רצפה – הדור הבא

רצפות נוטות להתלכלך ולהיסדק, אך בעזרת ציפוי אפוקסי לרצפה מקבלים רצפה חלקה, עמידה, נקייה ואפילו יפה הרצפה היא מאוד פגיעה, במיוחד במקומות בהם יש תנועה רבה של אנשים ומכוניות. מהר מאוד נוצרים סדקים, יש לכלוך והרבה מאוד אי סדר. לכן, יש לחשוב כיצד משפרים את הרצפה, גורמים לא להיראות...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com