הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יפה ומגן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שבת, 06 אוקטובר 2018 19:57

גדר סביב הבית מעניקה הרגשת בטחון, אך חשוב לתחזק ולצבוע אותה כדי שתהיה גם יפה לעין

הגדר הביתית אמורה לספק שתי מטרות עיקריות. האחת – תחושת הגנה מסוימת והשנייה קשורה לנראות כלפי חוץ. יש הרבה מאוד סוגים של גדרות שאנשים משתמשים בהם בבתים הפרטיים שלהם, אך לא כולם מתחזקים את הגדר כמו שצריך. הגדר צריכה להיצבע עם הצבע המתאים ובתכיפות מספקת על מנת שתיראה ייצוגית ויפה.

בחירת הגדר מגדירה בצורה משמעותית את הנראות של הבית. יש גדרות מסיביות לצד גדרות עדינות במיוחד, ולכל גדר אפשר להוסיף צמחיה ואלמנטים שונים. בחירת החומר היא חשובה מאוד, כאשר אפשר לבחור בברזל, עץ, מתכת, פלסטיק ועוד. בהתאם לבחירת החומר, צריך לבחור את הצבע הנכון, זה שיאפשר לגדר להיראות טוב ולהגשים את יעודה.

אחת לתקופה, יש לבצע את צביעת הגדר בצורה היקפית. הצבע הנכון יחזיר את הצבע והברק מבחינה חיצונית, ויטפח את החומר גם מבפנים. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שמתקינים את הגדר, ולפני שצובעים אותה. מעצבים ואנשים שעוסקים בצבע בהחלט יכולים לתת את הערך המוסף ולעזור להגיע לתוצאה האידיאלית מבחינת נראות ותחזוקה.

צבעים מתאימים

צביעת הגדר יכולה להיעשות על ידי אנשי מקצוע וכמובן באופן פרטי. כאשר מדובר בגדר היקפית גדולה, אין ספק שעדיף להשתמש בצבעים מקצועיים שידעו לעשות את העבודה ללא רבב. צביעה באופן פרטי היא מאוד מאתגרת ולבטח תסתיים בכך שיש פגמים נראים לעין. ההוצאה פה היא בהחלט שווה את זה.

גדר מרשימה יכולה להוסיף רבות לערך הנכס, ולתת ערך מוסף כאשר רוצים להרשים או למכור. הרגשת הבטיחות קיימת גם אם הגדר היא קטנה ונמוכה, ויש לה הרבה מאוד חשיבות בעיני אנשים הגרים בבתים פרטיים. כאשר היא מתוחזקת ומרשימה, היא נותנת לבעלי הבית את ההרגשה שהם גם מוגנים וגם משיגים נראות מרשימה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com